پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

اینگونه در محیط کار ورزش کنید

اینگونه در محیط کار ورزش کنید

اینگونه در محیط کار ورزش کنید 

در محیط های کاری پشت میز نشینی نیاز به ورزش کردن به شدت احساس می شود. شما می توانید با استفاده از ترفندهایی در محیط کار هم ورزش کنید. چند لحظه استراحت در محیط کار برای سلامت لازمه. همه کارشناسان تناسب اندام معتقدن که نباید بیشتر از یک ساعت بدون این که بلند شید و راه برید یکسره روی صندلی نشست. حداقل برای ۳ الی ۴ دقیقه باید این کارها رو انجام داد.

 

اکنون برای شما که شغلتون ایجاب میکنه دائما پشت میز بنشینید چند حرکت پیشنهاد می کنم که کمک میکنه جریان خون ادامه پیدا کنه و پا درد، کمر درد و گردن دردها رو از بین ببره.مهم نیست همکاراتون چه فکری میکنن وقتی شما این کارها رو انجام بدید اون ها هم بهتون ملحق میشن چون اون ها هم مثل شما به خاطر یک جا نشستن پشت درد گرفتن.

اینگونه در محیط کار ورزش کنید

این بار که به خاطر پرینت از روی صندلی بلند شدید این حرکت را ۱۰ مرتبه انجام بدید.خیلی ساده ست. چند پا عقب تر از لبه میز بایستید به جلو خم شید و دست ها رو روی میز قرار بدید. تا جایی که می تونید بدن رو صاف و سر رو بالا نگه دارید و ورزش شنا رو ۱۰ مرتبه انجام بدید.

اینگونه در محیط کار ورزش کنید

هر یک ساعت ۲ الی ۳ دقیقه حرکت کششی انجام بدید. دست ها رو مثل تصویر بالا نگه دارید و بکشید دوباره به سمت راست و بعد به سمت چپ خم بشید. این حرکات رو برای هر طرف ۳ الی ۴ مرتبه تکرار کنید و همینطور که دست ها رو به سمت راست یا به سمت چپ خم کرده اید تا ۵ بشمارید. فکر نمی کنید الان حس بهتری دارید؟

 

می تونید تو محیط کار همینطور که روی صندلی نشستید تمرینات هسته ای هم انجام بدید. روی لبه صندلی بشینید کمر را صاف و پاها را بالا نگه دارید. هر کدام از پاها را ۱۵ مرتبه بلند کنید و روزانه در ۳ دوره برای هر کدام از پاها این کارو انجام بدید.

اینگونه در محیط کار ورزش کنید

یکی دیگه از بهترین ورزش های کششی برای محیط کار این ورزش است. خیلی آروم دست رو بلند کنید و به پشت گردن خم کنید و با دست دیگه آرنج رو نگه دارید. تا ۱۰ بشمارید و با دست دیگه همین کارو انجام بدید. این کار رو برای هر دست ۲ الی ۳ مرتبه انجام بدید. با انجام این ورزش دیگه هیچ دردی پشت و گردنتون احساس نمی کنید.

 

 به گزارش پارس ناز برای این که حرکت بیشتری داشته باشید این تمرین که در تصویر می بینید خیلی مناسبه. با این ورزش فشار روی شانه ها و ماهیچه های سه سر رو کم می کنید. این تمرین رو هم می تونید با زانوهای خمیده انجام بدید و هم برای فشار بیشتر با پاهای کشیده و صاف. نیاز نیست که بیش از اندازه خودتون را پایین بکشید. ۲۵ مرتبه در روز این کار را انجام دهید.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ