پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

انجام عمل جراحی زیبایی پا برای خانم ها

انجام عمل جراحی زیبایی پا برای خانم ها

انجام عمل جراحی زیبایی پا برای خانم ها 

زیبایی پا و ساق پاها برای خانم ها خیلی مهم است و در زیبایی آن ها هم تاثیر گذار است.به همین منظور عمل های زیبایی پا انجام می گیرد. بسیاری از افراد به دلایل مختلف به خاطر ظاهر پاهای خود احساس خجالت دارند.بعضی از افراد دارای انگشت چکشی پا (انگشت هایی که به جای مستقیم بودن شبیه چنگال شکل هستند)

 

یا در شست پای خود پینه دارند (برآمدگی ایجاد شده درست در زیر شست بزرگ در یک یا هر دو پای بیمار). بعضی افراد از عرض پا یا طول انگشت شست خود ناراضی هستند (بسیار کوتاه یا بسیار بلند) یا به خاطر اندازه ناخن شست خود احساس ناراحتی می کنند. برای تمام این افراد، عمل جراحی زیبایی پا می تواند این مشکلات را بر طرف کرده و ظاهر انگشت شست را زیبا سازد.

 

ویژگی های ظاهری پا بطور خاص برای زنانی (و حتی برخی مردان) مهم است که علاقه مند به پوشیدن صندل و کفش های جلو باز هستند. به همین خاطر ما به شما استفاده از آخرین، جدید ترین و موثر ترین عمل های جراحی زیبایی پا ی موجود در این حوزه را پیشنهاد می کنیم.

 

این روش های جراحی شامل موارد زیر هستند

اصلاح انگشت چکشی در قسمت شست (با صاف کرده خمیدگی شست ها)
عمل جراحی پینه پا (تغییر وضعیت شست بزرگ برای حذف پینه ناهموار در کنار انگشت)
بالا کشیدن ظاهر پا (یک اصلاح کامل پا/ انگشت)
باریک کردن پا (به این ترتیب عرض پا به سادگی در کفش های شیک کم عرض جا خواهد شد)

 

کوتاه کردن انگشت

بلند کردن انگشت
اصلاح انگشت بد شکل (تغییر اندازه انگشت به مقدار کم)
اصلاح انگشت فربه و چاق (در این حالت انگشت های فربه و چاق لاغرتر شده و زیباتر می شوند)
تغییر اندازه ناخن
جراحی زیبایی ساق پا

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک