پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

عکس های داغ از مردی که دیگر دوست ندارد زن باشد عکس های داغ از مردی که دیگر دوست ندارد زن باشد توانایی افسانه ای و شگفت انگیز زن معلول ایرانی توانایی افسانه ای و شگفت انگیز زن معلول ایرانی این خانم با گرفتن یک عکس ساده مشهور شد + عکس این خانم با گرفتن یک عکس ساده مشهور شد + عکس آیا باورتان می شود که این آقا همسر این خانم باشد + عکس آیا باورتان می شود که این آقا همسر این خانم باشد + عکس جوان ترین دختران مشهور و سرشناس در دنیا + عکس جوان ترین دختران مشهور و سرشناس در دنیا + عکس parsnaz کارهای احمقانه و ترسناک ترین روش ها برای زیبایی + عکس پسربچه 8 ساله هندی با دست های غول آسا + عکس پسربچه 8 ساله هندی با دست های غول آسا + عکس دختر شایسته سابق آمریکا تن به عمل جراحی داد +عکس دختر شایسته سابق آمریکا تن به عمل جراحی داد +عکس خطرناک ترین گیاهان دنیا + عکس خطرناک ترین گیاهان دنیا + عکس شکست دادن ماهی قول پیکر  272 کیلو گرمی و طول 3 متری شکست دادن ماهی قول پیکر 272 کیلو گرمی و طول 3 متری من و تو به مدرسه می رفتیم برای … من و تو به مدرسه می رفتیم برای … سورپرایز بسیار جالب این خانم برای مادر شوهرش + عکس سورپرایز بسیار جالب این خانم برای مادر شوهرش + عکس parsnaz سنگین‌ ترین پیاز دنیا به وزن 7 كیلوگرم + عکس جوان ترین مدرس دانشگاه دنیا + عکس جوان ترین مدرس دانشگاه دنیا + عکس parsnaz دختری عجیب در تسخیر شیاطین + عکس می گویند عشق مادری هیچ حد و مرزی ندارد!! (عکس) می گویند عشق مادری هیچ حد و مرزی ندارد!! (عکس) مشاهده زنان عریان شرط جدید پذیرش مهاجر !! مشاهده زنان عریان شرط جدید پذیرش مهاجر !! عجیب تر از این دختر وجود ندارد (عکس) عجیب تر از این دختر وجود ندارد (عکس) پیوستن جورج هاتز 24 ساله هکر پلی استیشن 3 به پروژه گوگل پیوستن جورج هاتز 24 ساله هکر پلی استیشن 3 به پروژه گوگل برنامه جالب دوی ماراتن روزانه این زوج مسن +عکس برنامه جالب دوی ماراتن روزانه این زوج مسن +عکس

افراد موفق چه عادت هایی دارند؟

افراد موفق چه عادت هایی دارند؟

افراد موفق چه عادت هایی دارند؟ 

مطمئنا افراد موفق کارهایی را می کنند که بقیه انجام نمی دهند تا به جایگاه فعلی خود رسیده اند.ببینیم آن ها چه عادت هایی دارند. همه خصوصیات رفتاری که به آن‌ها عمل می‌کنیم و همچنین اموری که از انجام آن‌ها دوری می‌کنیم، نتیجه نهایی نحوه تفکرات کنونی ما را نشان نمی‌دهند.

 

هر دستاورد بزرگی در تاریخ از یک تفکر استثنایی شکل گرفته‌ است. هر شخصی که تا به حال به بالاترین سطح از حرفه خود دست یافته‌ از تفکرات غیرمعمول ذهنش برای رسیدن به جایگاه مهمی که در آن قرار دارد، بهره‌مند شده‌ است.کمتر پیش می‌آید که فردی بدون رسیدن به سطح بالایی از درک و اندیشه بتواند

 

به اهداف عالی دست پیدا کند. احساسات، روحیات و همچنین میزان رضایت و موفقیت شغلی همگی تحت تاثیر تفکر و رفتار روزمره ما قرار می‌گیرند.
افراد موفق چه عادت هایی دارند؟در صورتی که از وضعیت کنونی زندگی یا حرفه خود راضی نیستید، راه‌هایی برای رفع این موارد وجود دارد. با تغییر نگرش خود می‌توانید جایگاه فعلی و عوامل محیطی خود را تا حد زیادی تغییر دهید. مانند رسیدن به هر عادت مهم دیگر، این امکان وجود ندارد که بدون تکرار تمرینات تبدیل به شخصی با تفکرات استثنایی بشوید. در ادامه با ما همراه باشید تا با رفتارهای روزمره اندیشمندان آشنا شوید.

 

۱. تمرکز آن‌ها بر روی نکات مثبت است

هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شویم، باید تعیین کنیم که قرار است تمرکز فکری ما مثبت باشد یا منفی! متفکران اهمیت تمرکز مستقیم بر مسایل مختلف را به خوبی می‌دانند. آن‌ها به طور کامل به درک کاملی از این موضوع رسیده‌اند که بر میزان انرژی آن‌ها تاثیرگذار بوده و نحوه عملکرد آن‌ها را مشخص می‌کند.

 

شما می‌توانید تنها با تمرکز بر نکات مثبت مقدار زیادی از نگرانی، استرس و تشویش خود را کاهش دهید. این عادت را در خود شکل دهید که در هر وضعیتی هر چه قدر هم که ناچیز باشد، به خوبی‌های زندگی نگاه کنید.

 

۲. آن‌ها زمانی را برای تنهایی درنظر می‌گیرند

اندیشمندان می‌دانند که ما در یک جهان پر سر و صدا و پریشان زندگی می‌کنیم، از این رو اهمیت تنها بودن در این شرایط را در اولویت قرار می‌دهند. اگر به زندگی‌نامه مخترع، ورزشکار یا هر فرد دیگری که آن را الگوی خود در زندگی می‌دانید، نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که آن‌ها هم برای تنها بودن برای تامل و تفکر بهتر ارزش قایل می‌شوند.

 

۳. آن‌ها یک چشم‌انداز دراز مدت برای خود دارند

متفکران استثنایی یک چشم‌انداز روشن از جایی که قرار است در آینده به آن برسند در ذهن خود می‌پرورانند و برای عملی شدن آن همه احتیاجات و موارد لازم را فراهم می‌کنند. آن‌ها به ندرت از موانع گذرای زندگی دلسرد و ناامید می‌شوند، چرا که این دیدگاه طولانی‌ مدت آن‌هاست که برایش زندگی می‌کنند.
افراد موفق چه عادت هایی دارند؟۴. آن‌ها از یک ذهنیت توسعه‌یافته برای زندگی روزمره خود بهره‌مند می‌شوند

هر روز که زندگی تاز‌ه‌ای را شروع می‌کنند، صبح را با خواندن کتاب‌های مثبت‌اندیش یا گوش دادن به پادکست‌های توانمندسازی سپری می‌کنند و هنگام رفت و آمد از کتاب‌های صوتی استفاده می‌کنند تا با ذهنیت قوی به محل کار خود برسند. اکثر مردم منتظر این هستند که اتفاق مثبتی در طول روز برایشان اتفاق بیفتد

 

تا بتوانند به موضوعات خوب فکر کنند، اما اندیشمندان در هر فرصتی که بدست آورند ذهن خود را به سمت نکات مثبت سوق می‌دهند.

 

۵. تنها با کسانی در ارتباط هستند که به پیشرفت آن‌ها کمک می‌کنند

هیچ چیز مضرتر از این نیست که در اطراف خود به طور مداوم کسانی را ببینید که با تفکرات و انرژی منفی سر و کار دارند. شما عادات و انرژی‌های اطرافیان خود را اتخاذ می‌کنید، بنابراین سعی کنید تا در معاشرت‌های روزانه‌ خود با کسانی گفت‌وگو کنید که مثبت‌اندیش هستند.

افراد موفق چه عادت هایی دارند؟۶. آن‌ها از غذای سالم و تمیز استفاده می‌کنند

اکثر جوامع امروزی به آنچه که روزانه وارد بدن خود می‌کنند، بی‌اعتنا هستند و نمی‌دانند که این مورد چه نقش مهمی در تفکرشان دارد. آنچه که هر روز می‌نوشید و می‌خورید تا حد زیادی بر چگونگی احساس و عملکرد مناسب مغز شما موثر است.

 

۷. به طور منظم زمانی را به ورزش اختصاص می‌دهند

پیش از این درباره مزیت فعالیت فیزیکی و تاثیر آن بر سطح بهره‌وری صحبت کرده‌ایم. تمرینات بدنی باعث بهبود سلامت مغز و افزایش سطح تفکر شما می‌شوند. علاوه بر این، انجام ورزش منظم باعث ترشح هورمون اندروفین می‌شود و انرژی مثبت را در پی خواهد داشت.
افراد موفق چه عادت هایی دارند؟۸. آن‌ها شکرگزار هستند

زمانی که نگرش قدرشناسانه داشته‌ باشید و نسبت به اتفاقات خوب سپاسگذاری کنید، تفکر و به طور کلی زندگی شما بسیار بهتر می‌شود. این اصل تا زمانی که به معنای واقعی قدردان نباشید، غیرممکن است و تیره روزی را به همراه خواهد داشت.

 

موارد بسیاری هستند که متفکران به طور روزانه اقدام به انجام آن‌ها می‌کنند تا کیفیت زندگی خود را بالا ببرند، اما ۸ موردی که در بالا به آ‌ن‌ها اشاره‌ شد تا حد زیادی راه‌ را برای رسیدن به آن هموار می‌کنند. هنگامی که به اهمیت اندیشه خود پی ببرید و برای ارتقای سطح نگرش خود تلاش کنید، زندگی بهبود یافته‌ای را در ادامه تجربه خواهید کرد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ