پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

خوش ذوق ترین سبزی فروشی دنیا در ایران خوش ذوق ترین سبزی فروشی دنیا در ایران خوردن گوشت مصنوعی ساخته شده با مدفوع انسان خوردن گوشت مصنوعی ساخته شده با مدفوع انسان کوچکترین گربه دنیا را ببینید + عکس کوچکترین گربه دنیا را ببینید + عکس ترک عادت جویدن ناخن با شیوه عجیب و چندش آور زن ترک عادت جویدن ناخن با شیوه عجیب و چندش آور زن این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکس این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکس مومیایی خفته در اتاق زیرشیروانی (عکس) مومیایی خفته در اتاق زیرشیروانی (عکس) خانواده ای که دچار اعتیاد گردش شدند (عکس) خانواده ای که دچار اعتیاد گردش شدند (عکس) آرزوی رسیدن این مرد به لندن با قایق دست‌ ساز (عکس) آرزوی رسیدن این مرد به لندن با قایق دست‌ ساز (عکس) خبر جنجالی اخراج دختر از مدرسه بخاطر رنگ موی جدیدش خبر جنجالی اخراج دختر از مدرسه بخاطر رنگ موی جدیدش این دختر خانم با لباس عجیبش خود را سوژه رسانه ها کرد این دختر خانم با لباس عجیبش خود را سوژه رسانه ها کرد عکسهای ستاره های خوش تیپ و زیبای این هفته را ببینید عکسهای ستاره های خوش تیپ و زیبای این هفته را ببینید پیرترین زن بیوه در دنیا جشن تولد گرفت (عکس) پیرترین زن بیوه در دنیا جشن تولد گرفت (عکس) دختری بخاطر لب های بزرگ و عجیبش معروف شد + عکس دختری بخاطر لب های بزرگ و عجیبش معروف شد + عکس خط خطی هایی که تبدیل به نقاشی شد (عکس) خط خطی هایی که تبدیل به نقاشی شد (عکس) این مرد عجیب چینی شیشه لامپ می خورد + عکس این مرد عجیب چینی شیشه لامپ می خورد + عکس این دختر با یک کار جالب یک ماشین را نامرئی کرد + عکس این دختر با یک کار جالب یک ماشین را نامرئی کرد + عکس خوش تیپ ترین کشاورز دنیا با لباس آراسته خوش تیپ ترین کشاورز دنیا با لباس آراسته زنی که با شلوار میانه خوبی ندارد!! + عکس زنی که با شلوار میانه خوبی ندارد!! + عکس پسر 7 ساله با ریش و سیبیل غیر قابل باور (عکس) پسر 7 ساله با ریش و سیبیل غیر قابل باور (عکس) سرگرمی و تفریح دردناک به این میگن !!! سرگرمی و تفریح دردناک به این میگن !!!

افراد شاد رابطه جنسی بیشتر و بهتری دارند

افراد شاد رابطه جنسی بیشتر و بهتری دارند

افراد شاد رابطه جنسی بیشتر و بهتری دارند 

تحقیقات نشان داده است که افراد شاد و سرزنده بیشتر به برقراری رابطه جنسی اقدام می کنند و رابطه خوب و لذت بخشی هم دارند. آدم ها میل تاسف آوری دارند به این که دائما خودشان را یا دیگران مقایسه کنند. حتی معلوم شده است که ما فقط به ظاهر و درآمد دوستان مان حسادت نمی کنیم- ما حتی می خواهیم بیش تر از آنها رابطه جنسی داشته باشیم،

 

صرف نظر از این حقیقت که بیش تر همیشه به معنای بهتر نیست.مطالعه ای از دانشگاه کلورادو، در بولدر نشان داد این که شما از زندگی جنسی تان راضی باشید، ارتباط کمی با زیاد بودن یا کم بودن رابطه ی جنسی تان و ارتباط بیش تری با میزان رابطه جنسی تان در مقایسه با رابطه ی جنسی دوستان تان دارد.

 

(یا در واقع، بستگی دارد به آن چه دوستان تان به شما می گویند، زیرا حرف های آن بسیار متفاوت است! )محقق ارشد این مطالعه، پروفسور تیم وادزورث، گفت، “این درک که داشتن مکرر و منظم رابطه جنسی باعث سلامتی و تندرستی می شود، به طور کلی افزایش یافته است. اما یک جنبه ی نسبی هم در این رابطه وجود دارد.

 

رابطه ی جنسی بیش تر ما را شاد می کند، اما تصور این که بیش از سایرین رابطه ی جنسی داریم، باعث می شود که شادتر هم بشویم.وادزورث پاسخ ۱۵۳۸۶ نفر را که زندگی شان و میزان شادی شان بین سال های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۶، مورد بررسی قرار گرفته بود، تجزیه و تحلیل کرد. او در هنگام انجام این کار فاکتورهایی مثل درآمد، تحصیلات، سلامتی، و موقعیت مالی را نیز کنترل کرد.

 

او پی برد کسانی که حداقل دو یا سه بار رابطه ی جنسی در طول یک ماه داشتند، سطح شادی بالاتری را در مقایسه با کسانی که به مدت یک سال رابطه جنسی نداشتند، گزارش داده بودند.و این که به نظر می رسد با داشتن رابطه ی جنسی بیش تر، میزان شادی به شدت افزایش می یابد.

 

 به گزارش پارس ناز احتمال گزارش سطوح بالاتری از شادی از سوی کسانی که هفته ای یک بار رابطه ی جنسی داشتند، ۴۴ درصد بیش تر بود در مقایسه با بیچاره هایی که به مدت یک سال هیچ رابطه ای نداشته اند. اگر دو تا سه بار رابطه ی جنسی در هفته داشته باشید، احتمال شاد بودن شما ۵۵ درصد بالاتر است.

 

همه چیز خوب و درست است تا زمانی که پای عقب نیفتادن از دوست و رفیق در میان باشد: اگر کسی ماهی دو تا سه بار رابطه ی جنسی دارد اما فکر می کند که دوست اش همین تعداد رابطه را در یک هفته دارد، احتمال گزارش سطح بالاتری از شادی در او حدود ۱۴ درصد کم می شود.

 

اکنون این سوال پیش می آید: ما چه طور متوجه می شویم که دوست و رفیق مان چه قدر رابطه ی جنسی دارد؟ آیا تا به حال برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان تان جزییات را آب و تاب داده اید؟ بله، بله شما هم این کار را کرده اید! بنابراین، این روند تبدیل به مسابقه ی تسلیحات هسته ای می شود تا جایی که دیگر هیچ کس خوشحال نخواهد بود.

 

به علاوه، آیا آدم ها واقعا دور هم می نشینند و راجع به تعداد دفعات فلان چیز صحبت می کنند؟این باعث می شود به این نتیجه برسم که آدم ها تلاش نمی کنند به اندازه ی دوست و رفیق شان رابطه ی جنسی داشته باشند؛ آنها می کوشند به اندازه ای رابطه ی جنسی داشته باشند

 

که یک “آدم معمولی” (افسانه ای) دارد. هر کسی نرمال بودن خود را بر اساس رفتارهای دیگران می سنجد، در حالی که باید آن را بر اساس شادی خودش ارزیابی کند.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ