پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

الگوی جراحی بینی در انگلیس (عکس) الگوی جراحی بینی در انگلیس (عکس) می‌‌خواهید خیلی زود در چشم دیگران جذاب شوید؟ می‌‌خواهید خیلی زود در چشم دیگران جذاب شوید؟ اتفاقی غمناک و زیباترین عکس تاریخ در سال 1998 اتفاقی غمناک و زیباترین عکس تاریخ در سال 1998 تیلور سویفت خواننده زیبا من هیچ وقت دنبال پسرها نبوده ام تیلور سویفت خواننده زیبا من هیچ وقت دنبال پسرها نبوده ام انگیزه جالب این خانم 30 ساله برای کاهش وزن (عکس) انگیزه جالب این خانم 30 ساله برای کاهش وزن (عکس) کار عجیب یک خانم برای شبیه شدن به بازیگر زن (عکس) کار عجیب یک خانم برای شبیه شدن به بازیگر زن (عکس) آداب و رسوم ملی و باستانی مردم ایران +عکس آداب و رسوم ملی و باستانی مردم ایران +عکس اختراع این دختر باهوش سکسکه را متوقف می کند + عکس اختراع این دختر باهوش سکسکه را متوقف می کند + عکس این خانم زیبا می گوید از سرزمین پریان آمده است +عکس این خانم زیبا می گوید از سرزمین پریان آمده است +عکس رکورد زبان درازترین زن دنیا شکسته شد رکورد زبان درازترین زن دنیا شکسته شد زن چینی که به طور عجیب مخچه ندارد + عکس زن چینی که به طور عجیب مخچه ندارد + عکس parsnaz خنده دارترین روش کوتاه کردن مو یک دختر + عکس دعا نویسی بر روی اندام دختران برای بخت گشایی دعا نویسی بر روی اندام دختران برای بخت گشایی دختری که به نامزدش فراری هدیه داد +عکس دختری که به نامزدش فراری هدیه داد +عکس ترس عجیب این خانم از این شی پلاستیکی + عکس ترس عجیب این خانم از این شی پلاستیکی + عکس پلک های عجیب این دختر همه را شگفت زده کرده پلک های عجیب این دختر همه را شگفت زده کرده طراحی دیدنی یک ماوس فضایی مخصوص گیمرها + عکس طراحی دیدنی یک ماوس فضایی مخصوص گیمرها + عکس ضرب المثل خر بیار باقلا بار کن از کجا آمده ضرب المثل خر بیار باقلا بار کن از کجا آمده اقدام عاشقانه به روش دانشجوی اقتصاد + عکس اقدام عاشقانه به روش دانشجوی اقتصاد + عکس تست هوش تصویری برای کودکان تست هوش تصویری برای کودکان

افراد دنبال چه ویژگی هایی در ما هستند؟

افراد دنبال چه ویژگی هایی در ما هستند؟

افراد دنبال چه ویژگی هایی در ما هستند؟ 

بسیار خوب است که در همه جمع ها ما را دوست داشته باشند و با روی خوش با ما برخورد کنند. اما رسیدن به این خواسته ابتدا نیازمند این است که خصوصیات خوب را در خود پرورش دهیم. وقتش رسیده که دیگر خودتان را دست کم نگیرید!هر یک از ما پا بروی این کره خاکی نهادیم تا فضیلت هایمان را به جهان ثابت بکنیم.

 

با هر کس که ملاقات می کنیم چیزهای زیادی را چه مستقیم و یا غیر مستقیم داریم که به آنها بیاموزیم. شما با ارزش هستید.۱۰ موردی که مردم دوست دارند در شما ببینند چیست؟ اطمینان حاصل کنید که این ۱۰ مورد زیر جزو لیست تان باشد:

 

۱٫ شجاعت تان
به تمام سختی های که در زندگی از آن عبور کرده اید فکر کنید. فکر می کنید از پس این دوران سخت چطور برآمدید؟ قطعا بدین خاطر نبوده که ترسیده اید و یا شانه خالی کردید.

 

و قطعا زمانیکه شنیدید, از کارتان اخراج شدید و یا خانواده تان را از دست دادید برایتان خوشایند هم نبوده است, اما به این فکر کنید که وقتی از این دریای طوفانی عبور می کردید دیگران چطور در موردتان قضاوت می کردند. بدون اینکه خودتان متوجه باشید, احتمالا خیلی ها را تشویق کرده اید تا مثل شما شجاع باشند, دقیقا مثل شما.

 

شجاع بودن بمعنای ریسک کردن هم است. فکر می کنید کارهایی که تابحال در زندگی تان انجام داده اید مخاطره آمیز نبوده است؟ بخاطر بیاورید زمانی را که مثلا با هواپیما به سفر تایلند رفتید یا جاهای دیگری که زبانشان را نمی فهمیدید. بسیاری از مردم حتی از فکر کردن در مورد انجام دادن کارهای مشابه این وحشت زده می شوند.

 

۲٫ انرژی تان
وقتتان را در اختیار کسانی که دوست شان دارید می گذارید و به نسبت سختر کار می کنید. سعی نکنید با این حرف مخالفت کنید چون می دانید که درست است! احساس شور و شوق بسیاری دارید و مردم از بودن در کنارتان احساس انرژی بیشتری می کنند. جوری که راه می روید, جوری که صحبت می کنید, همه را تحت تاثیر قرار می دهد!

 

۳٫ عشق تان
خانواده و دوستانتان فقط به یک دلیل دور و بر شما هستند. همیشه لبخند بروی لبتان دارید و اوقاتشان را شاد می کنید.توجه و مراقبتی که نسبت به همه دارید یکی از مهمترین دلایلی است که همه دوستتان دارند. آیا باور ندارید؟ به تک تک ایمیل هایی که خانواده و یا دوستانتان برای شما نوشته اند نگاهی بکنید.

 

چه تعداد تشکر نظرتان را جلب می کند؟ از این بهتر, آیا دست نوشته ها و یا کارت پستال هایی که دیگران برای تان فرستاده اند را نگه داشته اید؟ بدیهی است, ابراز عشق و علاقه بدون چشم داشت به دیگران بمراتب تاثیر بیشتری از چیزی که فکر می کنید دارد.

 

۴٫ شور و اشتیاق تان
شیوه ای که خودتان را وقف کارتان و یا حتی تفریح تان می کنید, شور و اشتیاقتان را به دیگران نشان می دهد. احتمالا در مورد کمک کردن به دیگران هیجان دارید چونکه مردم دوست دارند همیشه در کنار شما باشند.

 

مردم نمی توانند مثل شما باشند اما این عشقی که نسبت بزندگی دارید را مدام ستایش می کنند, مثلا در مورد آخرین رویداد خیره ای که رفتید صحبت می کنند, و یا حتی طرز توصیف کردنتان از عکس غروب خورشیدی که هفته پیش گرفته بودید برایشان جالب است.

 

۵٫ حس شوخ طبعی تان
 به گزارش پارس ناز همه یک لبخند دلنشین را دوست دارند. شاید بزندگی مثل یک مهمانی نگاه می کنید, در هر فرصتی جوک و لطیفه های جالب می گویید.

 

یا شاید هم دوست دارید داستانهای شرم آور در مورد خودتان تعریف کنید, وقتی مردم خودشان را نسبت به حرفهای تان مشتاق نشان می دهند. یعنی اینکه یک حس شوخ طبعی قوی دارید. مردم افرادی را دوست دارند که خودشان را زیاد جدی نمی گیرند.

 

۶٫ خلاقیت تان
مردم کسانی را که مشکلاتشان را حل می کنند دوست دارند. دوست دارید مسائل کاری تان را حل کنید: این نشانه خلاقیت در محیط کاری است.عکاسی و یا نقاشی را دوست دارید؟ مردم هنرمندان را ستایش می کنند. نقل قول از پیکاسو! “چه کسی اهمیت می دهد که هنرتان پول ساز نباشد؟ به کاری که می کنید ادامه بدهید.”

 

۷٫ مثبت نگری تان
هیچ کس نمی تواند مثبت نگری که شما نسبت به کارهایتان دارید را داشته باشد. در حالیکه بسیاری از مردم بروی مشکلاتی که دارند تمرکز می کنند, شما همیشه در جستجوی راه حلی برای مشکلاتتان هستید.

 

در حالیکه بسیاری از مردم وقتیکه غذای سرد در رستوران می گیرند شکایت می کنند, شما دارید خدا را شکر می کنید که چنین غذایی را در این رستوران دوست داشتنی می خورید. به شیوه بودا عمل می کنید, گسترش عشق در جهان!

 

۸٫ چهره تان
بیایید صادق باشیم—انسان خوش چهره ای هم هستید. پس چرا باید مردم بایستند و به شما خیره بشوند؟ شاید خوش لباس ترین فرد در محیط کارتان هم باشید. از این فراتر, شاید مدل لباس Victoria’s Secret باشید.

 

۹٫ لبخندتان
اگر در حال حاضر خوش قیافه هم نیستید, یک لبخند خیره کننده دارید. همین لبخند عالی را ادامه بدهید!

 

۱۰٫ مهارت گوش دادنتان
مردم دوست دارند حرفهایشان را بشنویم. مخصوصا زمانیکه مردم برای مشاوره پیش شما می آیند و یا بدنبال کسی برای آرامش می گردند. چرا فکر می کنید که پیش شما باید باز هم برگردند؟چونکه فقط فرد خاصی مثل شما می تواند استاد گوش دادن به حرفهایشان باشد. شما واقعا برایشان وقت می گذارید, در آنجا کاملا حضور دارید, و قبل از اینکه پاسخ شان را بدهید کمی تامل می کنید.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ