پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این مدیر تلگرام ماهی 30 میلیون درآمد دارد +عکس این مدیر تلگرام ماهی 30 میلیون درآمد دارد +عکس عکس جنجالی پسر دم دار که خدای هندوها شد عکس جنجالی پسر دم دار که خدای هندوها شد شیری که عاشق بغل کردن دو نفر است (عکس) شیری که عاشق بغل کردن دو نفر است (عکس) یک ایرانی رئیس بخشی از ناسا (+عکس) یک ایرانی رئیس بخشی از ناسا (+عکس) این عکس ها عجیب است اما واقعا اتفاق افتاده است این عکس ها عجیب است اما واقعا اتفاق افتاده است توانایی عجیب جوان 23 ساله ايرانی + عکس توانایی عجیب جوان 23 ساله ايرانی + عکس نکته هایی جالب که باید در تمرینات فیتنس به آن توجه کرد نکته هایی جالب که باید در تمرینات فیتنس به آن توجه کرد کثیف ترین خانه و عجیب ترین زن (عکس) کثیف ترین خانه و عجیب ترین زن (عکس) این زن استرالیایی ثروتمندترین فرد دنیا است + عکس این زن استرالیایی ثروتمندترین فرد دنیا است + عکس پسری که مردم جهان را متحیر و متعجب کرد + عکس پسری که مردم جهان را متحیر و متعجب کرد + عکس راههای پولدار شدن و کسب درآمد سریع و بی زحمت راههای پولدار شدن و کسب درآمد سریع و بی زحمت زن 30 ساله ثروتمندترین زن در قاره آسیا شد + تصویر زن 30 ساله ثروتمندترین زن در قاره آسیا شد + تصویر پسر زیبایی که تنها میتواند از چند نوع مواد غذایی استفاده کند پسر زیبایی که تنها میتواند از چند نوع مواد غذایی استفاده کند در جمع چه جوری راحت حرف بزنیم در جمع چه جوری راحت حرف بزنیم این دختر جوان ایرانی‌ نابغه دنیای نقاشی شد (عکس) این دختر جوان ایرانی‌ نابغه دنیای نقاشی شد (عکس) از خوانندگی تا بازی در ورزشی فوق العاده خشن و مردانه!! از خوانندگی تا بازی در ورزشی فوق العاده خشن و مردانه!! ماجرای مرد زشتی که با زیباترین دختر ازدواج کرد (عکس) ماجرای مرد زشتی که با زیباترین دختر ازدواج کرد (عکس) ترس های متفاوت و عجیب (عکس) ترس های متفاوت و عجیب (عکس) خیانت جنجالی هایدی کلوم مانکن معروف به همسرش + عکس خیانت جنجالی هایدی کلوم مانکن معروف به همسرش + عکس خانمی عجیب که روزانه 25 لیتر آب می خورد + عکس خانمی عجیب که روزانه 25 لیتر آب می خورد + عکس

اعضای قبیله دختر فیلم ساز را عروس خود کردند

اعضای قبیله دختر فیلم ساز را عروس خود کردند

اعضای قبیله دختر فیلم ساز را عروس خود کردند 

وقتی دختر برای ساخت فیلم مستند پا به قبیله ای دور افتاده گذاشت نمی دانست چه سرنوشتی در انتظار وی است. سارا بیگام فیلمسازی در بریتانیا را رها کرد. تا در اکوادور مستند بسازد. اما هرگز تصور نمیکرد بدون آنکه روحش خبردار شود به عقد یک مرد جنگجو در آید!کارگردان زن برای ساختن مستند به قبیله ای دور افتاده رفت در آنجا عقدش کردند!

 

سارا به قبیله دور افتاده ای به نام (huaroani) رفت. تا نسبت به بی عدالتی که این قبیله بدوی تحمل میکردند. مستند بسازد.این قبیله ۳۰۰۰ نفره در آمازون واقع شده است. به شدت تحت تاثیر ویرانی است که توسط شرکت های تولید کننده نفت به طبیعت آمازون زده شده، مقصود سارا ساختن مستندی بود تا توجه رسانه و دولتها به این مشکل جلب شود.

اعضای قبیله دختر فیلم ساز را عروس خود کردندتنها دو هفته از اقامتش در میان افراد قبیله می گذشت. یک روز او را به کلبه ای دعوت کردند. که در آن نوعی آئین برگزار میشد.افرادی که در کلبه حضور داشتند لباس های محلی به او پوشاندند سپس نوعی نوشیدنی به نام چیچا نوشیده همگی غذا خوردند.

 

کمی بعد سارا متوجه شد با مردی جنگجو که ۳۰ سال از او بزرگ تر است رسما ازدواج کرده است. یعنی آن لباسها، خوراکی ها همگی جز مراسم ازدواجش بود. او تمام مدت با خیال راحت و لب خندان همگی را اجرا کرده بود. سارا شوکه بود. باور نمیکرد چطور چنین بلایی سرش آمده است.

اعضای قبیله دختر فیلم ساز را عروس خود کردند

اما بالاخره حقیقت ماجرا آشکار شد. به علت فشارهایی که شرکت های تولید کننده نفت در سالهایی گذشته به قبیله وارد کرده بودند. شرایط سختی بر جامعه آنها حاکم بود. آمدن سارا به نوعی کمکی از غیب به نظرشان رسید. به همین دلیل به عنوان تشکر ازدواجی نمادین برایش ترتیب دادند. تا او را از خود بنامند!

 

سارا بعد از ساخت مستندش از قبیله رفت. اما هنوز گاهی پیامی از همسر جنگجو و دیگر افراد قبیله بدستش می رسد.

اعضای قبیله دختر فیلم ساز را عروس خود کردند

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ