پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

از دست دادن فرصت ها در زندگی امروزی

از دست دادن فرصت ها در زندگی امروزی

از دست دادن فرصت ها در زندگی امروزی 

اگر نگاهی به زندگی امروزی خود داشته باشیم متوجه خواهیم شد که بیشتر وقت ما صرف از دست دادن فرصت ها و مشغول شدن به امور غیرضروری مانند استفاده زیاد از فضای مجازی معطوف شده است. 

 

بزرگترین گناه ما در این روزهای پرشتاب، اهمیت ندادن است. این روزها بیشتر افراد به محض اینکه از خواب بیدار می شوند با عجله به سراغ اینترنت می روند و روزشان را با خواندن مطالب متفاوت و یا کارهای اینترنتی شان شروع می کنند.

 

در حقیقت فراموش می کنند از اینکه هنوز زنده هستند و روز دیگری را آغاز کرده اند قدردانی کنند. هرگز به اینکه یک روز شگفت انگیز دیگر، که می تواند پر از فرصت باشد، به آنها هدیه شده است فکر نمی کنند. 

 

حتی به این موضوع که انسانی با جسم و ذهن هوشیار هستند و به این دلیل چه فرصت های خوبی  می توانند داشته باشند، نمی اندیشند. کمتر کسی پیش می آید که به این چیزها فکر کند.

 

اگر کسی بیاید و به شما بگوید، می تواند به شما قدرتی بدهد که بتوانید زندگی روزمره تان را از 10 نفر دیگر بهتر کنید، مسلما به او توجه ای نمی کنید زیرا در واقعی بودن پیشنهاد او تردید می کنید و بی توجه به او به سراغ شبکه های اجتماعی آن لاین خودتان می روید و ایمیل هایتان را بررسی می کنید.

از دست دادن فرصت ها در زندگی امروزی

اما این پیشنهاد ممکن است فرصت بزرگی در زندگی تان باشد که به راحتی از دستش بدهید و این دقیقا کاری است که هر روز انجام می دهید و فرصت های انسان بودن را با بی فکری تمام نادیده می گیرید.اما انسان بودن چه فرصت هایی در اختیارمان می گذارد و واقعا چگونه می توانیم حداقل بیش از 10 نفر دیگر زندگی روزمره هیجان انگیزی داشته باشیم؟

 

انسان بودن برای ما فرصت های زیر را فراهم می کند

فرصت تجربه عجایب دنیا، لحظه لحظه زندگی های ما توام با تجربه های زیادی است که می توانیم در آنها غرق شویم.

 

فرصت تحقیق، کشف، آموختن، اختراع، خلق و آگاهی

 

فرصت توجه کردن به انسان های دیگر و از درد و رنج شان کاستن و برقرار کردن ارتباطی عمیق با کسی دیگر

 

فرصت اندیشیدن درست و قدردانی از تمام داشته ها و حتی نداشته ها

 

فرصت خلق فرصت های خودتان، مواردی که هیچ کس دیگر حتی تصورش را هم نکرده است.

 

می توان به این فهرست بیشمار فرصت انسان بودن افزود. بنابراین تا زمانی که توانایی دارید این فرصت های خوب زندگی را از دست ندهید و به آنها توجه کنید.

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک