پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

نی نی باتری ها در شکم مادرشان (عکس) نی نی باتری ها در شکم مادرشان (عکس) اسپیکر متفاوت مخصوص دختران به بازار آمد + عکس اسپیکر متفاوت مخصوص دختران به بازار آمد + عکس درباره تاریخچه روز مادر ، روز زن درباره تاریخچه روز مادر ، روز زن اقدام جالب این زن در برنامه زنده تلویزیونی مسلمان شد اقدام جالب این زن در برنامه زنده تلویزیونی مسلمان شد مردی که با گوش هایش می بیند (+عکس) مردی که با گوش هایش می بیند (+عکس) این دختر عجیب با زبان گاوها حرف می زند این دختر عجیب با زبان گاوها حرف می زند ماجرای جالب بالکن خانه ژولیت و عشق پایدار ماجرای جالب بالکن خانه ژولیت و عشق پایدار جراحی نوزاد اصفهانی که با چشم از حدقه بیرون متولد شد+عکس18+ جراحی نوزاد اصفهانی که با چشم از حدقه بیرون متولد شد+عکس18+ این دختر 16 ساله چهره ای کاملا مردانه دارد این دختر 16 ساله چهره ای کاملا مردانه دارد این زن دوره گرد با ایده هایش به یک میلیاردر جوان تبدیل شد این زن دوره گرد با ایده هایش به یک میلیاردر جوان تبدیل شد عجیب ترین شیوه آموزش شنا در یک مدرسه + عکس عجیب ترین شیوه آموزش شنا در یک مدرسه + عکس سقوط چاقو و فرو رفتن در سر مرد رهگذر + عکس سقوط چاقو و فرو رفتن در سر مرد رهگذر + عکس دختری که به مدرسه رفت و تحقیر شد +عکس دختری که به مدرسه رفت و تحقیر شد +عکس پرداخت بیمه با ۲۱هزار دلار سکه + عکس پرداخت بیمه با ۲۱هزار دلار سکه + عکس مجسمه های زیبا و خلاقانه بازیافتی مجسمه های زیبا و خلاقانه بازیافتی زنان و مردان ستاره‌ ای که همه عاشق آنها هستند +عکس زنان و مردان ستاره‌ ای که همه عاشق آنها هستند +عکس خود فروشی دختر جوان به خاطر مادر بیمارش خود فروشی دختر جوان به خاطر مادر بیمارش سوپرمن جدید آمریکا یک دختر مسلمان است (عکس) سوپرمن جدید آمریکا یک دختر مسلمان است (عکس) این دختر با دو شخصیت متفاوت همه را مجذوب خود کرد این دختر با دو شخصیت متفاوت همه را مجذوب خود کرد همسفر به این عجیبی و استخوانی دیده بودید؟ همسفر به این عجیبی و استخوانی دیده بودید؟

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه 

بهترین ترفند برای زیباتر افتادن در عکس ها,ژست مناسب است تا به بهترین شکل ممکن در عکس ها ظاهر شوید. برای دختر خانم های جوان نکته های عالی داریم. در این مقاله می خواهم ژست های عکاسی برای حالت خوابیده آموزش بدهم تا درست مثل مقاله های قبل با ۷ ژست عکاسی بتوانیم ۲۱ عکس زیبا و متفاوت بگیریم.

 

ژست ۱

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

بهترین ژست خوابیده برای شروع. بعد از این که فرد ژست اولیه را انجام داد از او بخواهید نیم تنه بالا را تا جایی که می تواند و راحت است بلند کند.

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

عکس۱: تصویر اول درست همان ژست ساده اولیه می باشد. دقت باشید که زاویه دوربین از پایین و نزدیک به سطح زمین باشد.

 

عکس ۲: با این ژست می توان خیلی کارها انجام داد. می توان جای دست ها و چرخش سر را کمی تغییر داد یا زاویه نگاه و حالت صورت را به شکل متفاوتی عوض کرد. در این تصویر فقط جای دست ها تغییر کرده و بالا تنه هم کمی پایین تر آمده است.

 

عکس ۳: در این عکس از مدل خواسته شده است که کمی بیشتر به سطح زمین نزدیک شود. برای این ژست بهتر است کراپ عکس بسته تر باشد.

 

ژست ۲

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

این ژست شباهت زیادی به ژست اول دارد. اما این زاویه برای مدل هایی که قد بلندتری دارند مناسب تر است. در این ژست یکی از پاها باید خم شود تا بدن حالت بهتری بگیرد.

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

عکس ۴: این ژست مشابه ژست شماره ۱ است اما تنها تفاوتی که دارد تفاوت در زاویه دوربین است که ظاهر کاملا متفاوتی به عکس داده است.

 

عکس ۵: در این عکس باز هم حالت دست ها تغییر داده شده است. البته دست ها حتما نباید با سر تماس داشته باشد همین که داخل موها برود کافی است.

 

عکس ۶: باز هم تغییر در حالت دست ها و کراپ بسته تر.

 

ژست ۳

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

باز هم یک ژست دیگر که بسیار مشابه ژست های قبلی است و باز هم تفاوت تنها در زاویه عکس است. زاویه عکس درست از روبرو می باشد. سوژه مورد نظر در این ژست حتی تکانی هم به خودش نداده است. فقط زاویه دوربین تغییر پیدا کرده است.

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

عکس ۷: در این جا هم مدل همان حالت های قبلی را تکرار می کند. ژست های مشابه را هم امتحان کنید و تردید به خود راه ندهید زیرا همین تغییرات جزئی در انتخاب عکس ها نقش بسیار مهمی دارد.

 

عکس ۸: تفاوت این عکس در حالت دست هاست که به سمت رو به رو کشیده شده است.

 

عکس ۹: باز هم یک شات کلوز آپ البته با چشم های بسته.

 

ژست ۴

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

ژست بسیار ساده و زیبای خوابیده به پشت.

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

عکس ۱۰: این ژست را خیلی راحت می توان به سوژه توضیح داد و او هم خیلی راحت می تواند اجرا کند.

 

عکس ۱۱: در این عکس دست ها زیر سینه قرار داده شده است. البته می توانید دست ها را زیر سر هم قرار دهید.

 

عکس ۱۲: در این عکس مدل سعی کرده است یک ظاهر رویایی به عکس بدهد و برای این کار چشم ها را بسته و دست ها را به صورت نا متقارن قرار داده است.

 

ژست ۵

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

این ژست خوابیده روی زمین به صورت پشت و رو برای پرتره های کلوز آپ بسیار مناسب است.

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

عکس ۱۳: در این عکس همانطور که مدل روی زمین ساحل دراز کشیده است از او خواسته شده تا سرش را روی یکی از دست ها قرار دهد. البته می توان سر راکاملا روی زمین هم قرار داد.

 

عکس ۱۴: در این عکس از مدل خواسته شده که سرش را کمی بالاتر بگیرد و دست ها را به صورت نامتقارن قرار دهد.

 

عکس ۱۵: تنوع بعدی که در عکس داده شده است ژست خوابیده با چشم های بسته می باشد.

 

ژست ۶

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

ژست خوابیده به صورت یک طرفه. در این ژست یک سری نکات هست که باید مورد توجه قرار بگیرد. پای چپ روی پای راست قرار گرفته شده و دست چپ هم روی باسن و قسمتی از بازو پشت بدن مخفی می شود. دست راست زیر سر قرار می گیرد و فقط با سر انگشتان سر را نگه می دارد. اگر سر کاملا با دست نگه داشته شود حالت خستگی به عکس می دهد.

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

عکس ۱۶: همانطور که در بالا توضیح دادم فرد توانسته است ژست را کاملا درست اجرا کند.

 

عکس ۱۷: در این عکس تنها جایگاه دست راست تغییر کرده است و به جای این که زیر سر باشد روی زمین قرار گرفته شده است و باعث شده بدن کمی بالاتر کشیده شود.

 

عکس ۱۸: در این عکس سوژه مورد نظر دست راست را بالاتر گرفته و بدین ترتیب بدن نیز بالاتر رفته است.

 

ژست ۷

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

این یکی از ژست های پر طرفدار است. نکته و چالش مهم در این ژست ریلکس بودن مدل است. از او بخواهید تا جایی که می تواند سر را به عقب به سمت دوربین برگرداند. این ژست با چشم های بسته زیباتر به نظر می رسد.

آموزش تصویری ژست های عکاسی دخترانه

عکس ۱۹: هر چه فرد ریلکس تر باشد عکس بهتری به دست می آید.

 

عکس ۲۰: این تغییر در ژست تنوع بسیار زیبایی ایجاد می کند و اجرای آن نیز برای مدل بسیار آسان است.

 

عکس ۲۱: در این عکس از مدل خواسته شده است تا کمی خودش را بلند کند و به دوربین نگاه کند.

 

اکنون در این مقاله به اضافه مقاله های دیگر یک عالمه انتخاب برای ژست عکاسی داریم. حتی می توانید حرکات و حالت های چند تا از این ژست ها را با هم ترکیب کنید تا به یک ژست بسیار عالی و منحصر به فرد برسید.

 

سایت بدونیم

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ