پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

خلق آثار شگفت انگیز هنری روی دندان انسان + عکس خلق آثار شگفت انگیز هنری روی دندان انسان + عکس لباس های خوردنی دستاورد های استادان قنادی لباس های خوردنی دستاورد های استادان قنادی باور میکنید زنی با پاهای خود سالانه 52 میلیون تومان پول جمع نماید!+عکس باور میکنید زنی با پاهای خود سالانه 52 میلیون تومان پول جمع نماید!+عکس ماجرای وحشتناک اجساد آویزان جلوی این منزل + تصاویر ماجرای وحشتناک اجساد آویزان جلوی این منزل + تصاویر استادان دانشگاه هاروارد به دنبال زنان ماجراجو! (عکس) استادان دانشگاه هاروارد به دنبال زنان ماجراجو! (عکس) عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه دعا نویسی بر روی اندام دختران برای بخت گشایی دعا نویسی بر روی اندام دختران برای بخت گشایی مجسمه هایی درست شده از کره که می شود با نان خورد مجسمه هایی درست شده از کره که می شود با نان خورد پرداخت 30 دلار برای یك شب اقامت در یک زندان ! پرداخت 30 دلار برای یك شب اقامت در یک زندان ! کادوی عجیب تولد پدر به پسر یک تانک واقعی +عکس کادوی عجیب تولد پدر به پسر یک تانک واقعی +عکس ستاره هایی که مادران خوبی هم هستند +عکس ستاره هایی که مادران خوبی هم هستند +عکس این زن 21 ساله با پنج بار حامله شدن 11 فرزند دارد + عکس این زن 21 ساله با پنج بار حامله شدن 11 فرزند دارد + عکس این خانم با 727 کیلوگرم وزن چاق ترین انسان تاریخ شد این خانم با 727 کیلوگرم وزن چاق ترین انسان تاریخ شد عکس العمل عجیب و مرگبار یک دختر در مقابل سرما + عکس عکس العمل عجیب و مرگبار یک دختر در مقابل سرما + عکس سخنان لئوناردو داوینچی سخنان لئوناردو داوینچی بهترین و زیباترین اندام یک زن چگونه باید باشد؟ بهترین و زیباترین اندام یک زن چگونه باید باشد؟ شغل امنیتی و پردرآمد این دختر اوتیسمی ! + تصاویر شغل امنیتی و پردرآمد این دختر اوتیسمی ! + تصاویر اعتیاد عجیب و غریب این خانم (عکس) اعتیاد عجیب و غریب این خانم (عکس) پیدا شدن نامه عاشقانه یک مرد عاشق پس از 60 سال!! پیدا شدن نامه عاشقانه یک مرد عاشق پس از 60 سال!! قیافه زیبای زن کشتی گیر ترسناک شد قیافه زیبای زن کشتی گیر ترسناک شد

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدند

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدند

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدند 

آثار باستانی معمولا با تحقیق کشف می شوند اما برخی از آن ها بطور کاملا ناگهانی و اتفاقی جلوی روی مردم ظاهر می شوند. در صد سال گذشته به صورت تصادفی مواردی کشف شد که توضیحی برایشان تا به امروز وجود نداشته است.

 

با وجود پیشرفت های انسان در علوم مختلف، موجودات و آثار بر جای مانده از طول تاریخ همچنان در پرده ای از ابهام فرو رفته اند. و انسان مطلع امروزی پاسخی واضح برای گذشته بشریت ندارد.

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدندوقتی کارگران راه سازی در بریتانیا مشغول کار بودند به گوری باستانی برخورد کردند. گوری شامل ۵۱ اسکلت وایکینگ که سرشان از بدن جدا شده بود!محققین دریافتند وایکینگ ها بین سال های ۹۱۰ تا ۱۰۳۰ به قتل رسیده اند. دانشمندان مدعی شدند آنها ابتدا عریان شده سپس به قتل رسیده اند…

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدندیک خلبان سال ۱۹۲۷ طی پروازی بر فراز صحرا به دایره هایی برخورد کرد که از عربستان تا سوریه ادامه داشت.در این منطقه دایره های کوچک تا بزرگ وجود داره که گاهی بزرگترینشان به ۷۰ متر هم می رسد. شما می توانید از طریق گوگل ارت نیز آنها را مشاهده کنید. هنوز دلیل به وجود آمدن دایره ها نامعلوم است.

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدند

طی کاوش هایی در یک تونل به بقایای اجسادی مجهول دست یافتند. به نظر می رسد این افراد توسط مواد شیمیایی به قتل رسیده اند. طبق تخمین دانشمندان قدیمی ترین جنگ شیمیایی در دنیا!طبق آزمایش اسکلت، خاک و همچنین دیوار های تونل، قیر و سولفور دلیل مرگ سربازان رومی بوده است!

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدندچوپانان اهل تونس کاملا اتفاقی دریاچه ای سمی یافتندسال ۲۰۱۴ این دریاچه به طور ناگهانی وسط بیابان سر برآورد! رنگ آب کاملا سبز تیره است. دولت وارد شدن به آب را به علت وجود مقدار بسیار زیاد رادیواکتیو سمی اعلام کرد.به گزارش پارس ناز اما متاسفانه مردم محلی همچنان در آب این دریاچه خطرناک شنا میکنند.

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدندیافتن تابوت مصر باستان بین دیوارهای خانه یک مرد بریتانیاییهیچکس از وجود این تابوت ۳۰۰۰ ساله بین دیوارها باخبر نبود. بعد از مرگ صاحب خانه بین دیوار کشف شد!

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدنددیرین شناسان گور دسته جمعی حیوانات را در آیداهو ایالات متحده آمریکا یافتند.در سال ۱۹۷۱ گور دسته جمعی حیوانات را در مزرعه کشت ذرت یافتند. گور شامل ۲۰۰ اسکلت بود.
این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدندباستان شناسان سوئدی وسط یک دریاچه جمجمه ای یافتند که یک جمجمه دیگر درونش قرار داشت!!!باستان شناسان قدمت جمجمه ها را تا ۸۰۰۰ سال تخمین می زنند.

این آثار باستانی به طور اتفاقی کشف شدندیافتن باطری های ۲۰۰۰ سالهطی حفاری های باستان شناسان در بغداد کوزه ای به ظاهر معمولی یافتند. در ابتدا تصور کردند گلدان است. اما وقتی کوزه گشوده شد. دریافتند اولین باطری تاریخ در مقابلشان قرار دارد. قسمت عجیب داستان این است مردم دو هزار سال قبل چرا باطری ساخته و برای چه کاری از آن استفاده میکردند. هنوز پاسخی برای این پرسش وجود ندارد.

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک