پارس ناز پورتال

گجت کنترل از راه دور برای کودکان

گجت کنترل از راه دور برای کودکان

گجت کنترل از راه دور برای کودکان 

گجت هایی مخصوص برای والدین طراحی شده است تا بتوانند به طور کامل مراقب فرزندان خود باشند. این گجت بسیار کاربردی است. محققان موفق به طراحی و تولید یک دستبند نظارت بر سلامت برای نوزادان شدند.این دستبند که Babelt نام دارد تنها دستبندی است که امکان نظارت بر وضعیت سلامت کودک را حتی در زمان دوری از والدین برای آنها فراهم می‌کند.

 

تیم توسعه دهنده Babelt به وسیله سالها تحقیق و مطالعه برای برطرف کردن هرگونه نگرانی والدین درباره هر نوع تغییر ناگهانی در سیستم فیزیکی کودک، تصمیم به طراحی و توسعه یک دستگاه کامل نظارت بر کودک گرفته و دست به ساخت این فناوری جدید زدند.

گجت کنترل از راه دور برای کودکان

این دستگاه که دارای یک اپلیکیشن همراه است، امنیت خاطر و آرامش را برای والدین به ارمغان می‌آورد.تمام پدر و مادرها تمایل دارند تا در زمان دوری از کودک خود و یا در زمانی که کودک خواب است از وضعیت جسمانی او باخبر شوند.

 

این دستگاه با بالا رفتن درجه حرارت بدن نوزاد از طریق اپلیکیشن همراه به والدین پیغام می‌فرستد تا آنها بتوانند هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

گجت کنترل از راه دور برای کودکان

 دستبند نظارت بر سلامت کودک

 

یکی از مزایای این دستبند این است که تنها مختص نوزادان نبوده و می‌توان از آن در کودکانی با سنین مختلف استفاده کرد.این دستگاه‌ پوشیدنی نقش بسزایی در برطرف کردن نگرانی‌های والدین و همچنین اقدامات فوری و به هنگام آنها ایفا می‌کند.

 

منبع:isna.ir

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات