پارس ناز پورتال

این کمربند حسگر برای پرخوری دارد

این کمربند حسگر برای پرخوری دارد

این کمربند حسگر برای پرخوری دارد 

برای جلوگیری از پرخوری و جلو آمدن شکم شما,کمربندی اختراع شده است که در صورت پرخوری به شما هشدار خواهد داد که باید غذا خوردن را قطع کنید. ابتدای امسال و در رویداد CES ، لابراتوار خلاقیت سامسونگ (Samsung’s Creative Lab) کمربند هوشمند ولت (Welt Smart Belt) را معرفی کرد.

 

محصولی که در ظاهر مانند یک کمربند معمولی عمل می‌کند، اما در حقیقت در حال ارسال اطلاعاتی نظیر میزان تحرک و نحوه فعالیت شما به تلفن همراهتان است. کمربند هوشمند ولت ظاهرا به مرحله تولید انبوه رسیده و با قیمت 69 دلار آماده ورود به بازار شده است.

 

با توجه به موفقیت محصولاتی مانند فیت بیت (Fitbit)، شیائومی می بند (Xiaomi Mi Band) و دیگر گجت‌های مشابه، کاربران کاملا آمادگی پذیرش محصولی جدید با تکنولوژی نوین را برای رسیدن به تناسب اندام خواهند داشت. طبق گفته صفحه رسمی ولت، این کمربند می‌تواند شناخت کافی از سلامتی کلی شما به دست آورده

 

و آن را در اختیار کاربران قرار داده تا کاربران با استفاده از این اطلاعات، بتوانند به اندام ایده‌آل خود رسیده یا شاید هم وضعیت فعلی خود را حفظ نمایند.کمربند هوشمند ولت مجهز به یک گام شمار داخلی است که می‌تواند تعداد گام‌های شما را شمرده و همچنین مدت زمان نشستن شما را تخمین بزند.

 

به علاوه اینکه، این کمربند قادر است همه اطلاعات مربوط به سلامتی شما را به اپلیکیشن مخصوصی که بر روی تلفن همراه نصب می‌شود، منتقل نماید. کمربند هوشمند ولت با توجه به اطلاعاتی که در طول زمان به دست آورده، قادر است تغییر سایز دور کمر شما را تشخیص دهد. پس اگر شما تمام آخر هفته را پای Xbox بنشینید

 

و بیش از اندازه چیپس بخورید، این کمربند با لحنی ملیح به شما درباره خطرات ناشی از افزایش دور کمر و به خطر افتادن سلامتی‌تان هشدار می‌دهد.کمربند هوشمند ولت دارای یک باتری با طول عمر 20 ساعت است که می‌تواند یک روز کامل را به حفاظت از سلامتی شما بپردازد.

 

این کمربند در رنگ‌ها و بندهای مختلف جهت استفاده خانم‌ها و آقایان طراحی شده و قطعا در آینده و در بین گجت های پوشیدنی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات