پارس ناز پورتال

چای جعفری مناسب برای پاکسازی پوست

چای جعفری مناسب برای پاکسازی پوست

چای جعفری مناسب برای پاکسازی پوست 

برای پاکسازی پوست می توانید از چای جعفری که یک معجزه گر است استفاده کنید و لذت زیبایی و شادابی پوست را تجربه کنید. تا سی سالگی آرایش نمی کردم. از آن به بعد هم فقط به خاطر لکه هایی روی گونه و پشت لبم ظاهر شده بودند این را می کردم.

 

از همه بدتر به خاطر پوشاندن لکه هایی که در پیشانی ام ایجاد شده بودند. لکه هایی که بیشتر شبیه ملاسما یا همان ماسک حاملگی بودند در حالی که حامله نبودم.روش های زیادی را برای درمان این لکه ها انجام دادم. آروماتراپی، انواع اسکراب ها، مواد سفید کننده و…

 

چندین مرتبه به پیشنهاد مادربزرگم پیاز استفاده کردم ولی لکه ها از بین نرفت که نرفت. تا این که یک روز یک دکتر عمومی از من پرسید که آیا چای جعفری هم امتحان کرده ام یا نه؟ به گفته او لکه های صورت ممکن است در اثر نارسایی های کبدی ایجاد شوند و چای جعفری هم برای سم زدایی کبد و کلیه بسیار مفید است.

 

بنابراین یاد گرفتم که جعفری حاوی ویتامین های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن (C و A) و یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است. خیلی از متخصصین پوست از جعفری برای درمان های پوستی استفاده می کنند. زیرا ویتامین C نه تنها پوست را تغذیه می کند بلکه لکه های روی پوست صورت را کاهش داده و تولید کلاژن را بالا می برد.

 

من چای جعفری را دو بار در روز یک بار قبل از صبحانه و یک بار قبل از شام مصرف می کنم. و اما روش تهیه چای جعفری:

 

جعفری را با آب و کمی سرکه بشوئید.

داخل پارچه تمیزی بپوشانید و در یخچال قرار دهید.

یک عدد قابلمه روی گاز قرار دهید.

¼ پیمانه جعفری در داخل قابلمه بریزید.

بگذارید به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه بجوشد.

کمی هم آب لیمو به آن اضافه کنید.

 

بعد از یک ماه نوشیدن جوشانده جعفری صورتم دیگر هیچ لکه ای نداشت. بعد از دوازده سال هنوز هم روی صورتم کوچک ترین لکه ای وجود ندارد. البته من هنوز هم چای جعفری مصرف می کنم.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات