پارس ناز پورتال

پوست سیب 5 برابر خود سیب ویتامین دارد

پوست سیب 5 برابر خود سیب ویتامین دارد

پوست سیب 5 برابر خود سیب ویتامین دارد 

بله درست است پس سعی کنید تا پوست سیب را با خود سیب یک جا بخورید تا فایده تغذیه ای بیشتری عایدتان شود. پوست سیب خاصیت ضد سرطانی دارد و می‌تواند بسیاری از بیماری‌ها را بهبود بخشد.تحقیقات جدید نشان می‌دهند که صد گرم سیب تازه به همراه پوست خود، حاوی ترکیب آنتی اکسیدان است.آنتی اکسیدان، ترکیبی است که از رشد سلولهای سرطانی جلوگیری می‌کند.

 

یکی از خواص سیب این است که در حفظ طراوت و شادابی پوست موثر است. با استفاده از سیب می‌توان ناراحتی‌های شایعی مانند خشکی پوست، ترک خوردگی پوست، رنگ پریدگی و بسیاری از بیماری‌های پوستی طولانی و مزمن را از بین برد.

 

بررسی‌ها نشان می‌دهند، پوست سیب خاصیت ضد سرطانی دارد و می‌تواند بسیاری از بیماری‌ها را بهبود بخشد و همچنین میزان ویتامین و املاح و مواد معدنی آن چندین برابر خود سیب است.یکی دیگر از خواص سیب این است فشارخون را منظم می‌کند. خوردن سیب و حتی بو کردن سیب، باعث کاهش فشار خون می‌شود. تنها یک بار بو کشیدن سیب، فشارخون بیماران را پایین می‌آورد.

 

دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی پوست سیب دریافتند خواص ویتامین و آنتی اکسیدان‌های آن بیشتر از خود آن است و می‌تواند در سلامتی نقش زیادی داشته باشد از این رو پزشکان توصیه می‌کنند با مصرف روزانه ۳ عدد سیب از بروز ۷۰ درصد از بیماری‌ها پیشگیری می‌شود.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات