پارس ناز پورتال

پورشه مسابقه ای جنجالی در نمایشگاه پاریس

پورشه مسابقه ای جنجالی در نمایشگاه پاریس

پورشه مسابقه ای جنجالی در نمایشگاه پاریس 

پورشه در سال جدید قدم به تولید خودرو مسابقه ای هم گذاشته و یک ابرخودرو مسابقه ای را تولید نموده است که تحسین همگان را برانگیخته است. پورشه جدیدترین خودروی مسابقه ای خود را معرفی کرد. خودروی پورشه 911 GT3 Cup در نمایشگاه پاریس رونمایی شد و قرار است

 

در مسابقات سال 2017 حضور داشته باشد. این خودروی بهینه سازی شده مدل جدیدتری از نسخه قبلی خودروهای مسابقه ای پورشه است.مدل 2017 پورشه 911 GT3 Cup از یک پیشرانه تنفس طبیعی شش سیلندر 4 لیتری با قدرت 478 اسب بخار استفاده می‌کند.

 

تغییراتی مانند محکم‌تر شدن انگشتی‌های میل سوپاپ، میل لنگ مستحکم و استفاده از پمپ روغن سانتریفیوژی در پیشرانه این خودرو صورت گرفته تا دوام بیشتر و هزینه‌های کمتر را در پی داشته باشد.

پورشه مسابقه ای جنجالی در نمایشگاه پاریس

برای طراحی بیرونی از بدنه پورشه 911 فیس لیفت استفاده شده که نسبت به گذشته، چسبندگی و Down Force بیشتری را ارائه خواهد داد. این نیروی رو به پایین به لطف سپر جلوی جدید و بخش انتهایی خودرو ایجاد شده است. یک باله 1.84 متری نیز بر روی قسمت عقبی خودرو قرار گرفته است.

 

به گزارش پارس ناز همچنین تایرهای مسابقه ای Michelin با قطر 270 میلی‌متر در جلو و 310 میلی‌متر در عقب به روی رینگ‌های 18 اینچی کشیده شده است.

پورشه مسابقه ای جنجالی در نمایشگاه پاریس

در زمینه طراحی داخلی نمی‌توان از یک خودروی مسابقه ای انتظار دیزاین زیبایی را داشت. پورشه 911 GT3 Cup نیز به مانند تمامی خودروهای مسابقه ای از یک کابین نسبتاً خالی با قفسه محافظ و صندلی‌های Bucket استفاده می‌کند و دریچه فرار هم بر روی سقف خودرو تعبیه شده است.

 

وزن خودرو 1200 کیلوگرم بوده و بدنه آن از آلومینیم، کامپوزیت و فولاد ساخته شده که در عین سبک بودن از لحاظ ایمنی نیز در درجه خوبی قرار می‌گیرد.

پورشه مسابقه ای جنجالی در نمایشگاه پاریس

پورشه 911 GT3 Cup در سال آینده در مسابقات کاررا آلمان (German Carrera Cup) و پورشه موبایل وان (Porsche Mobile 1 Supercup) حاضر شده و پس از آن به مسابقات سطح بالاتر راه پیدا خواهد کرد. به این ترتیب از سال 2018 شاهد حضور این خودرو در سایر مسابقات خواهیم بود.

 

اولین نسخه از خودروهای مسابقه ای پورشه 911 GT3 Cup در سال 1998 عرضه شد و پس از آن تعداد 3031 دستگاه از این خودرو برای مسابقات مختلف تولید شد.

 

گجت نیوز

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات