پارس ناز پورتال

هیات رئیسه شعب 15 گانه مجلس معرفی شد

هیات رئیسه شعب 15 گانه مجلس معرفی شد

هیات رئیسه شعب 15 گانه مجلس معرفی شد

لیست اعضای هیات رئیسه شعب 15 گانه مجلس شورای اسلامی عصر امروز با دستور کار انتخاب اعضای شعب انتخاب شدند که اعضای آن به شرح ذیل می باشند.

 

شعبه شماره 1

رئیس: محمدرضا تابش

نایب رئیس اول: صدیف بدری

نایب رئیس دوم: سیدکاظم دلخوش

دبیر اول: ناهید تاج‌الدین

دبیر دوم: محمد محمودی

سخنگو: محمدقسیم عثمانی

 

شعبه شماره 2

رئیس: کاظم جلالی

نایب رئیس اول: سیدهادی بهادری

نایب رئیس دوم: داوود محمدی

دبیر اول: علی اسدی

دبیر دوم: محمد حسینی

سخنگو: محمدباقر عبادی

 

شعبه شماره 3

رئیس: اسدالله عباسی

نایب رئیس اول: نصرالله پژمان‌فر

نایب رئیس دوم: شادمهر کاظم‌زاده

دبیر اول: عامر کعبی

دبیر دوم: علی کاظمی

سخنگو: سیدمصطفی ذوالقدر

 

شعبه شماره 4

رئیس: مصطفی کواکبیان

نایب رئیس اول: شمس‌الله شریعت‌نژاد

نایب رئیس دوم: محمود شکری

دبیر اول: فاطمه سعیدی

دبیر دوم: علی گل‌مرادی

سخنگو: کمال‌الدین شهریاری

 

شعبه شماره 5

رئیس: محسن کوهکن

نایب رئیس اول: سلمان خدادادی

نایب رئیس دوم: هدایت‌الله خادمی

دبیر اول: منصور مرادی

دبیر دوم: مرتضی خاتمی

سخنگو: غلام‌محمد زارعی

 

شعبه شماره 6

رئیس: هادی قوامی

نایب رئیس اول: جلیل مختار

نایب رئیس دوم: حمید گرمابی

دبیر اول: یحیی کمالی‌پور

دبیر دوم: اقبال محمدیان

سخنگو: هاجر چنارانی

 

شعبه شماره 7

رئیس: علیرضا محجوب

نایب رئیس اول: فرید موسوی

نایب رئیس دوم: همایون هاشمی

دبیر اول: شهاب نادری

دبیر دوم: نبی هزارجریبی

سخنگو: محسن بیگلری

 

شعبه شماره 8

رئیس: غلامرضا تاج‌گردون

نایب رئیس اول: رحیم زارع

نایب رئیس دوم: جلال محمودزاده

دبیر اول: مهدی فرشادان

دبیر دوم: محمد فیضی

سخنگو: فاطمه ذوالقدر

 

شعبه شماره 9

رئیس: حسن سلیمانی

نایب رئیس اول: قاسم احمدی لاشکی

نایب رئیس دوم: یوناتن بت کلیا

دبیر اول: معصومه آقاپور

دبیر دوم: عبداله رضیان

سخنگو: قلی الله قلی زاده

 

شعبه شماره 10

رئیس: علاءالدین بروجردی

نایب رئیس اول: حسن نوروزی

نایب رئیس دوم: علی نجفی

دبیر اول: محمدنعیم امینی‌فر

دبیر دوم: سیدحمایت میرزاده

سخنگو: هادی شوشتری

 

شعبه شماره 11

رئیس: بهروز نعمتی

نایب رئیس اول: عباس گودرزی

نایب رئیس دوم: عدل هاشمی‌پور

دبیر اول: محمدرضا منصوری

دبیر دوم: رضا کریمی

سخنگو: سکینه الماسی

 

شعبه شماره 12

رئیس: جهانبخش محبی‌نیا

نایب رئیس اول: محمد وحدتی

نایب رئیس دوم: سیدصادق طباطبایی‌نژاد

دبیر اول: زهرا سعیدی

دبیر دوم: یوسف داوودی

سخنگو: محمد خدابخشی

 

شعبه شماره 13

رئیس: سیدجواد حسینی کیا

نایب رئیس اول: اصغر مسعودی

نایب رئیس دوم: ضیاءالله اعزازی ملکی

دبیر اول: علی رستمیان

دبیر دوم: سمیه محمودی

سخنگو: سیدحسن حسینی

 

شعبه شماره 14

رئیس: اکبر رنجبرزاده

نایب رئیس اول: محمدجواد کولیوند

نایب رئیس دوم: پروانه مافی

دبیر اول: رسول خضری

دبیر دوم: حسین هاشمی

سخنگو: خدیجه ربیعی

 

شعبه شماره 15

رئیس: احمد امیرآبادی فراهانی

نایب رئیس اول: سیدحسین افضلی

نایب رئیس دوم: اکبر ترکی

دبیر اول: قاسم صائبی

دبیر دوم: احمد بیگدلی

سخنگو: امیر خجسته

 

منبع:فارس

 

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات