پارس ناز پورتال

در هواپیما به اینترنت 4G دسترسی داشته باشید

در هواپیما به اینترنت 4G دسترسی داشته باشید

در هواپیما به اینترنت 4G دسترسی داشته باشید 

اینترنت نوپای 4G در ایران رو به پیشرفت است و ایرانسل اعلام کرده که شما می توانید در هواپیما هم با استفاده از رومینگ اینترنت داشته باشید. از این به بعد مشترکان اپراتور ایرانسل می‌توانند هنگام سفرهای خارجی خود از شبکه پرسرعت نسل چهارم اینترنت موبایل (4G) بهره‌مند شوند.

 

طبق اعلام این اپراتور، در حال حاضر امکان استفاده از آخرین نسل فناوری اینترنت همراه بر روی اپراتور LGU+ در کشور کره جنوبی، Taiwan Mobile در کشور تایوان و Omantel در کشور عمان فراهم شده و در آینده نزدیک نیز به کشورهای دیگر نیز گسترش خواهد یافت. همچنین مشترکان این اپراتور نیز می‌توانند در هنگام مسافرت به ایران از شبکه گسترده نسل چهارم اینترنت همراه ایرانسل (4G) بهره‌مند شوند.

 

همچنین ایرانسل این امکان را برای مشترکان خود فراهم کرده تا در سفرهای خارجی خود و حتی در هواپیما، به خدمات تلفن همراه خود دسترسی داشته باشند. براساس اعلام شرکت ایرانسل، مکالمه‌های این سرویس با هزینه ۹,۰۰۰ تومان در دقیقه، هر پیامک ارسالی معادل ۳,۰۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه ۷۰,۰۰۰ تومان هزینه دارد.

در هواپیما به اینترنت 4G دسترسی داشته باشید

برای فعال‌سازی سرویس رومینگ و پیش از خروج از کشور، مشترکان اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *111*1# این سرویس را فعال کرده و با شماره‌گیری کد دستوری *111*3# بسته‌های اینترنت ویژه رومینگ را فعال و با شماره‌گیری *111*6# از مقدار باقیمانده اعتبار بسته‌ها مطلع شوند.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات