پارس ناز پورتال

هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

دونالد ترامپ سرمایه دار بسیار بزرگی در آمریکا است و زندگی بسیار لوکس و اعیانی دارد. این را می توان فقط با نگاه کردن به هواپیمای شخصی وی فهمید. هواپیمای شخصی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب امریکا، به دلیل داشتن امکانات فوق‌العاده و مجلل همواره در مرکز توجه رسانه‌ها بوده‌ است. سفر اخیر ترامپ به واشنگتن با هواپیمای شخصی، بار دیگر این هواپیما را در مرکز توجه قرارداد.

 

این در حالی است که ترامپ پس از آغاز کار خود در ماه ژانویه (بهمن) به‌عنوان چهل‌ و‌ پنجمین رئیس‌جمهور امریکا ملزم است تمام سفرهای داخلی و خارجی خود را با «ایر فورس وان» یا هواپیمای شماره یک نیروی هوایی امریکا، که مخصوص رئیس‌جمهور این کشور است، انجام دهد و از هواپیمای شخصی مجلل خود برای مدتی دور بماند.

 

در حال حاضر دو هواپیمای ویژه توسط رئیس‌جمهور امریکا استفاده می‌شوند که از نوع VC-25 ویژۀ نیروی هوایی ایالات‌متحده هستند. این‌ دو هواپیما از نوع بوئینگ ‎747-200B هستند و ویژگی‌های خاصی به‌ منظور مقابله با حملۀ احتمالی تروریستی علیه شخص رئیس‌جمهور دارند.

 

 به گزارش پارس ناز این هواپیماها قابلیت سوخت‌گیری در هوا دارند و همچنین دارای تجهیزات ارتباطی مجهز و سامانه‌هایی برای کنترل اوضاع در مواقع حساس از داخل هواپیما هستند. از دیگر تجهیزات این هواپیماها سیستم ضد موشکی آن‌هاست. به هواپیمای حامل معاون رئیس‌جمهور امریکا نیز هواپیمای شماره دوی نیروی هوایی امریکا (ایر فورس تو) می‌گویند.

 

با این‌ وجود، هواپیمای ویژۀ رئیس‌جمهور با هواپیمای مجلل شخصی ترامپ تفاوت‌های بسیاری دارد.
هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاریتصویری از نمای بیرونی هواپیمای شخصی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب امریکا

 

هواپیمای شخصی ترامپ بوئینگ 200-757 است که ظرفیت حمل 43 مسافر را دارد. برای تمام این مسافران اتاق‌‌هایی کوچک اما مجلل در نظر گرفته‌شده است. ترامپ این هواپیما را در سال 2011 به قیمت حدود 100 میلیون دلار خرید و بعداً امکانات گران‌قیمتی به آن افزود.

 

این هواپیما یک سالن ناهارخوری، یک اتاق کنفرانس، مبلمانی از جنس چرم طبیعی، کمربندهایی که سگکی با روکش طلا دارند و لوسترهای کریستالی دارد. ترامپ در این هواپیما یک اتاق‌خواب شخصی با تمام تجهیزاتِ لازم دارد.

 

سرویس‌های بهداشتی این هواپیما روکش طلا دارند و سنگ‌های مرمر در ساخت آن‌ها به‌ کار رفته است. اتاقی با یک صفحۀ نمایشگر بزرگ، ۱۸ بلندگو و سیستم صدای دالبی كه امكان دسترسی به بیش از هزار فیلم را فراهم می‌كند، مکانی است که ترامپ و مهمانانش را طی یک سفر طولانی سرگرم می‌کند.

 

روی بدنۀ این هواپیما نیز نام ترامپ به طول ۹ متر و با استفاده از ۵ گرم طلای ۱۸ عیار نوشته‌شده است تا در آسمان هم به‌ وضوح دیده شود.

 

تصاویر زیر نماهایی از داخل این هواپیمای مجلل است:
هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

هواپیمای سوپر لوکس ترامپ با طلاکاری

 

مطالب مرتبط :

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

عکسهای ایوانکا ترامپ دختر زیبا و خوش اندام دونالد ترامپ

دونالد ترامپ در یک فیلم پورن مشاهده شد

رسوایی جنسی دونالد ترامپ با این زن +عکس

زندگی و ثروت دونالد ترامپ به روایت تصویر

یکی از زنان مورد تعرض جنسی ترامپ مقابل دوربین

آزار جنسی ترامپ این بار برای مدل زیبای فنلاندی

زیباترین زن دنیا از دید ترامپ این دختر مانکن است

تجاوز جنسی ترامپ به کودک 13 ساله

ترامپ به دختر خودش هم نظر جنسی دارد

بیوگرافی و عکس های دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات