پارس ناز پورتال

نوکیا در آستانه ظهور دوباره در دنیای گوشی ها

نوکیا در آستانه ظهور دوباره در دنیای گوشی ها

نوکیا در آستانه ظهور دوباره در دنیای گوشی ها 

نوکیا خیز را برای تولید و عرضه گوشی های جدیدش برداشته است و باید دید پس از عرضه مردم از این برند قدیمی و مشهور چه استقبالی خواهند کرد. زمانی که مایکروسافت بخش دستگاه‌ها و سرویس‌های شرکت نوکیا (Devices & Services) را خریداری کرد، رسما اعلام شد که تا 30 ماه، دیگر خبری از موبایل جدید نوکیا نخواهد بود.

 

اما حالا این زمان به پایان رسیده و در آینده نزدیک می‌توانیم شاهد بازگشت نوکیا به بازار گوشی های هوشمند باشیم.بهار امسال بود که مایکروسافت تمام حقوق نوکیا را به شرکت فنلاندی HMD Global واگذار کرد و حالا مدیران این شرکت در حال استفاده از بزرگ‌ترین کمپانی انگلستانی فعال در حوزه بازاریابی با نام Mother،

 

 به گزارش پارس ناز برای تبلیغ گوشی های آینده نوکیا هستند. مدیر بخش بازاریابی HMD Global، آقای Pekka Rantala نیز در این رابطه اعلام کرده است:بدون شک نام شرکت نوکیا در ذهن بسیاری از کاربران وجود داشته و همواره از آن به عنوان یک کمپانی مورد اعتماد یاد می‌شود. ما به عنوان شرکتی که صاحب تمامی حق و حقوق بخش موبایل نوکیا است،

 

به دنبال برندی بوده‌ایم که علاوه بر درک نیاز کاربران، بتواند محصولاتی درخور و قدرتمند را روانه بازار کند. ما اطمینان داریم که به کمک تیم تبلیغاتی Mother می‌توانیم شریکی قابل اطمینان برای نسل جدید محصولات خود پیدا کنیم.

 

مدیر روابط عمومی و بیانگذار شرکت Mother نیز با اشاره به محبوبیت جهانی نوکیا، از همکاری خود با شرکت HDM Global و تبلیغ محصولات این شرکت ابزار خرسندی کرده است.بر اساس صحبت مدیران، می‌توانیم با قطعیت خبر از عرضه موبایل جدید نوکیا در آینده‌ای نزدیک بدهیم که احتمالا مبتنی بر پلتفرم محبوب اندروید خواهد بود.

 

به‌علاوه منابع آگاه از برگزاری کمپینی بزرگ توسط کمپانی Mother برای معرفی و عرضه گوشی های هوشمند نوکیا در اوایل سال 2017 خبر داده‌اند. در این صورت علاوه بر معرفی گوشی یا گوشی های هوشمند، احتمالا محصولات دیگری نیز توسط این کمپانی فنلاندی معرفی خواهد شد. پیشتر نیز این شرکت ررسما حضور برند نوکیا در کنگره جهانی موبایل 2017 را تایید کرده بود.

 

اما حالا که بخشی از بازار گوشی های هوشمند در دست کشورهای چینی قرار دارد، چه شرکتی می‌تواند رقیب اصلی محصولات نوکیا باشد؟

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات