پارس ناز پورتال

مکان زندگی شخصیت شما را نشان می دهد

مکان زندگی شخصیت شما را نشان می دهد

مکان زندگی شخصیت شما را نشان می دهد 

مکانی که در آن زندگی می کنید و ظاهر آن مکان می تواند شخصیت شما را به خوبی نشان دهد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. ویژگی های شخصیتی افراد را می توان بر اساس محل زندگی شان و روش نگهداری خانه شان، تا حدی حدس زد.مقاله زیر به اختصار به این مساله می پردازد.

 

محافظه کار یا آزادیخواه

خانه و اتاق های بسیار مرتب که از شدت تمیزی برق می زنند، نشان می دهد که صاحبخانه فرد محافظه کاری است.در خانه چنین فردی، معمولا لوزام ورزشی و یا ابزارهای مناسب تمیزکردن دیده می شود.افراد محافظه کار بیشتر به دکوراسیون سنتی تمایل نشان می دهند.اما اگر خانه ای را دیدید که چندان مرتب نبود و از تزئینات متفاوتی استفاده شده بود، صاحب آن خانه، تمایلات آزادیخواهی دارد.

 

در خانه چنین فردی انواع کتاب، آلات موسیقی و یا نقشه پیدا می شود.

 

افراد ساکن در خانه

نحوه نگهداری خانه و مقدار تمیزی و یا کثیفی خانه نشان می دهد که چه تعداد زن و یا مرد درخانه زندگی می کنند. به طور کلی رفتار زنان و مردان نسبت به آلودگی و تمیز کردن خانه متفاوت است.

 

آرام و یا پر سر و صدا

اگر درب خانه ای، قرمز رنگ شده باشد، نشان می دهد که مالک آن بسیار برونگراست و از گفتن تمام افکارش هیچ ابایی ندارد و معمولا دور و برش پر از دوست و آشناست.اما اگر رنگ درب خانه آبی باشد، حکایت از شخصیت آرام و ملایم صاحبخانه دارد.

 

رنگ سبز نشان از تمایل او به ارزش های سنتی داشته و در آخر رنگ های تیره مانند سیاه به این مفهوم است که صاحبخانه به شدت محتاط است و البته نشانه هایی از افسردگی در او مشاهده می شود.

 

آشپزخانه و رابطه آن با وزن

بررسی ها نشان داده است، افرادی که در آشپزخانه خود، محفظه ای برای نگهداری غلات صبحانه دارند، به طور میانگین 10 کیلوگرم سنگین تر از کسانی هستند که چنین محفظه ای ندارند.علاوه بر آن، افرادی که جایی دنج و زیبا برای خوردن عصرانه ای دلپذیر در منزل دارند، 25 کیلوگرم از دیگران چاق ترند.

 

اگر در یخچال آشپزخانه ای، ظرف مخصوص میوه ببینید، به طور میانگین، وزن افراد آن خانه از دیگران 7 کیلوگرم کمتر است.

 

منظم و باریک بین

بر اساس بررسی ها مشخص شده، افرادی که منظم و جزئی نگر هستند، کشوی جوراب شان، برخلاف انتظار، هرگز منظم نیست.محققان معتقدند افراد بسیار دقیق و باریک بین معمولا برای نظم دادن به کارهای مهمتری وقت می گذارند.

 

احساس تنهایی

مطالعات نشان داده، کسانی که زمان زیادی در حمام می گذرانند و دوش آبگرم می گیرند و از این جهت، حمام بسیار مرتب و منظمی دارند، معمولا احساس تنهایی می کنند.این افراد از نظر احساسی، خلاء بیشتری حس کرده و خود را تنها می دانند.

 

ذهن مضطرب

حتی خانه بیشتر افراد تمیز و مرتب، باز هم در نقاطی، مانند زیر تخت و یا کمد، گرد و خاک دارد.

مکان زندگی شخصیت شما را نشان می دهد

اما اگر خانه کسی بسیار تمیز باشد و هرقدر تلاش کنید، یک نقطه کثیف نبینید، به احتمال زیاد او به اضطراب مبتلاست.بنابر گفته روانشناسان این افراد به سبب احساس نگرانی، دایم می خواهند که محیط زندگی شان را کنترل کنند.

 

بیزار از شغل و ورزش

اگر فردی صبح ها، مرتب کردن رختخواب خود را وقت تلف کردن بداند، او به احتمال بسیار زیاد از شغل خود بیزار است و در عین حال ورزش کردن را هم دوست ندارد.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات