پارس ناز پورتال

مناطق وحشتناک دنیا را ببینید

مناطق وحشتناک دنیا را ببینید

مناطق وحشتناک دنیا را ببینید 

در این مناطق حسی که به سراغ شما می آید فقط و فقط ترس است و دلهره چون واقعا فضای مرموز و ترسناکی دارند. وقتی سخن از ترس و وحشت می‌شود، همه ناخوداگاه به یاد صحنه‌های فیلم‌های ترسناک می‌افتیم. اما ترس و تجربه‌ی احساس ناخوشایند تنها به صحنه‌های تکه تکه کردن مردم یا حضور ارواح خلاصه نمی‌شود.

 

گاهی حوادث رخ داده در یک منطقه یا پیرامون یک مسئله، اثراتی از خود برجای می‌گذارند که به شکل احساسات ناخوشایند و ترس در بین بازدیدکنندگان بروز می‌یابد.

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیددخمه‌ای در پاریس _ این تونل شبیه به یک دخمه است که میلیون‌ها استخوان انسان در آنجا وجود دارد.براساس آخرین برآوردها میلیون‌ها جسد در زیر پاریس وجود دارد.

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدسرزمین جادوگران توگو _ آکودوسوا شهری در لومه پایتخت توگو است. یک بازار طلسم است که می‌توان گردنبند و معجون و حیوانات مومیایی شده، گلدان و غیر توسط جادوگران تجویز می‌شود و به عنوان مکانی برای کارهای سحر و جادو شناخته شده است.

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدجزیره طاعونی‌ها در ایتالیا

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدکابایان مجموعه ای از غارهای ساخت بشر است که در کشور فیلیپین قرار دارد، این غارها مملو از مومیایی های بسیار قدیمی هستند که به راحتی می توانند هرکسی را در این مکان تاریک به ترس اندازند.

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدبیمارستان بیماران مبتلا به بیماری روانی در شرق ساسکس در انگلستان _ افتتاح در سال 1903 که فقط 90 سال باز بود اما درسال 1994 به طور کامل بسته شد.

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدجنگل درختان خاموش در ژاپن

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدبیمارستان بیماران مبتلا به بیماری روانی در شرق ساسکس در انگلستان _ افتتاح در سال 1903 که فقط 90 سال باز بود اما درسال 1994 به طور کامل بسته شد.

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدکلیسای سنت جورج، جمهوری چک

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدگورستان شمشیر در لیتوانی

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدگورستان پراگ _ گورستان‌ها هیچ وقت مکانی امن نیستند. این قبرستان ترسناک تر از قبرستان‌های دیگر است.در این قبرستان 11 قبرستان روی هم ساخته شده است و قبرها 11 طبقه هستند.

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدجزیره عروسک‌ها _ این عروسک‌ها در یک جزیره بدون سکنه و خالی در مکزیک هستند. افسانه‌ها می‌گویند یک دختر کوچک غرق می‌شود و چند روز بعد جسد او پیدا می‌شود و عروسک شنا کنان به یک جزیره خالی از سکنه می‌رود و تا به امروز همه عروسک‌ها به درختان گره خورده‌اند.

مناطق وحشتناک دنیا را ببینیدکلیسای چپل _ پرتغال

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات