پارس ناز پورتال

معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکس

معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکس

معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکس

کشور چین در تولید سلاح اکنون یکی از قدرت های جهانی است و طی مدت زمان کوتاه تری نسبت به بقیه به این جایگاه رسیده است.ارتش چین در دنیا بی نظیر است. رژه ی سالیانه در پکن چین تعدادی از جدیدترین سلاح های این کشور را به نمایش گذاشت . در زیر با پیشرفته ترین سلاح های ارتش این کشور آشنا می شوید . در رژه ی نظامی چین فقط نیمی از این سلاح ها به نمایش در می آید .

 

موشک ها

DF-26C

این موشک بالستیک با برد متوسط به ” قاتل گوآم ” مشهور است چرا که با برد ۴۰۰۰ کیلومتری می تواند پایگاه نیروی دریایی آمریکا در گوام را مورد اصابت قرار دهد .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسDF-21D

این موشک بالستیک ضد کشتی جهت از بین بردن ناو های هواپیما بری آمریکا طراحی شده و بیشترین برد آن ۱۴۵۰ کیلومتر است . این موشک معادل موشک آمریکایی AGM-158 می باشد .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسDF-41

موشک بالستیک قاره پیمای چینی با سوخت جامد و با توانایی حمل کلاهک هسته ای و قابلیت جابجایی از راه جاده ، دارای برد عملیاتی تا ۱۵ هزار کیلومتر است و می تواند هر نقطه ای از آمریکا را مورد هدف قرار دهد .معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسنیروی هوایی

J-20

اولین جنگنده رادار گریز چین مجهز به موتور جت ف سیستم حمله ی دوربرد می تواند هر نقطه ای در غرب اقیانوس آرام مورد حمله ی خود قرار دهد .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسY-20

این هواپیمای ترابری قابلیت حمل بار های حجیم را هم دارد و حداکثر وزن برخاست آن ۲۲۰ تن است . (معادل خارجی C-17)
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسWZ-19

این هلی کوپتر توپدار به منظور حمله به تانک ها و دیگر اهداف سنگین طراحی شده است و وزن برخاست آن ۵۰۰ کیلوگرم است . معادل غربی این هلی کوپتر AS365 شرکت ایرباس می باشد .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسCH-5

این پهپاد پیشرفته که با نام RAINBOW 5 (رنگین کمان ۵( شناخته می شود . این پهپاد مجهز به راداری قدرتمند با قابلیت نفوذ به دیوار است . می توان این پهپاد را معادل پهپاد USMQ-9 REAPER دانست .

معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسنیروی زمینی

ZTZ-99A2

تانک اصلی میدان نبرد مجهز به توپ ۱۲۵ میلی متری و گلوله گذار چرخ وفلکی می باشد . تانک روسی T90 S را می توان معادل آن دانست .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسZH-05

این سلاح گرم از یک اسلحه تک تیر و یک نارنجک انداز تشکیل شده است . (معادل خارجی XM-29 آمریکا)
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسنیروی دریایی

J-31

این جنگنده ی رادار گریز می تواند پدافند های هوایی دشمن را دفع کند و به عنوان یک جنگنده ی ناو نشین مورد استفاده قرار بگیرد .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکس052D

این ناو شکن موشک انداز مجهز به جدیدترین سیستم پرتاب عمودی موشک برای موشک های سطح به هوا ، کروز ، ضد زیردریایی و ضد کشتی می باشد .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکس054A

این ناوچه می تواند موشک های پدافند هوایی HQ-16 با برد متوسط را حمل کند .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکس095 – Submarine

این زیر دریایی مهاجم ، سومین نسل از زیردریایی اتمی چین است و تکنولوژی به کار رفته در آن موجب شده صدای زیردریایی به طور چشمگیری کاهش پیدا کند .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکسLiaoning

اولین ناو هواپیمابر چین ، با نام “لیاونینگ” (نام منطقه ای خودمختار در شمال شرق چین) در واقع یک کشتی آموزشی است که از بازسازی ناو Kuznetsov به وجود امده است . ناو کوزنتسوف متعلق به شوروی بود که پس از فروپاشی این کشور توسط چینی ها خریداری و تکمیل شد .
معرفی سلاح های برتر کشور چین +عکس

 

میلیتاری نیوز

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات