پارس ناز پورتال

مشکل پشتیبانی از ویدیو 4k در xbox جدید

مشکل پشتیبانی از ویدیو 4k در xbox جدید

مشکل پشتیبانی از ویدیو 4k در xbox جدید 

از شرکت بزرگی مانند مایکروسافت بعید است که دستگاه های با مشکل اینچنین بزرگ را روانه بازار کند.دستگاه های xbox جدید در پشتیبانی از ویدیوهای 4k مشکل جدی دارند. کنسول جدید مایکروسافت که نسل هشتم از کنسول های این شرکت است با نام Xbox One S  تا چند روز آینده قرار است که منتشر گردد

 

با این حال طبقه گفته بعضی که دستگاه خود را زودتر تحویل گرفته اند به نظر می رسد که این کنسول ها باید درهمان ابتدای خرید یک بار بروز رسانی کامل شوند به طوری که این کنسول ها در زمان خرید بدون بروز رسانی قادر به پخش تصاویر ۴K  و بلو-ری نخواهند بود و این فرمت ها را پشتیبانی نمی کنند.

 

این روند سابقا در فروش بازی های کنسول رواج داشت به این صورت که بازی خریداری شده در همان بار نخست بایستی بروز رسانی شده تا بتواند اجرا گردد و حالا شاهد این هستیم که این اتفاق در خود کنسول ها نیز در حال رواج یافتن می باشد.

مشکل پشتیبانی از ویدیو 4k در xbox جدید

همچنین شما می بایستی مدیا پلیر کنسول خود را در بار نخست بروز رسانی نمایید تا قابلیت های پخش ۴k و بلو- ری به آن افزوده گردد گرچه کاربر فوق در توییتی که به تازگی منتشر نموده اعلام داشته که حتی پس از بروزرسانی نرم افزار ها و خود کنسول بازهم نتوانسته قادر به پخش تصاویر بلو- ری از کنسول خود گردد.

 

در نتیجه دستگاه ایکس باکس وان اسلیم باید در روز اول عرضه خود به طور کامل بروز رسانی گردد تا قابلیت های فوق الذکر را برای کاربران و گیمر های خود پشتیبانی نماید.

مشکل پشتیبانی از ویدیو 4k در xbox جدید

شنیده ها حاکی از آن است که مدل اسلیم ایک باکس وان قرار است ابتدا فقط با ظرفیت ۲ ترابایت عرضه گردیده که قیمت آن ۳۹۹ دلار خواهد بود.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات