پارس ناز پورتال

مشکلات جنسی مردان عامل سرطان پروستات

مشکلات جنسی مردان عامل سرطان پروستات

مشکلات جنسی مردان عامل سرطان پروستات 

سرطان پروستات در مردان بسیار شایع است که به دلیل مشکلات جنسی به وجود می آید. اصلاح سبک جنسی مردانه می تواند به سلامت جسمی هم کمک کند. فلوشیب ناتوانی جنسی از اروپا گفت: اختلالات جنسی شایع ترین علت بروز سرطان پروستات است.

 

مسعود قربانی در حاشیه اولین سمینار تازه های درمان سرطان پروستات که در هتل سالار دره ساری برگزار شد، گفت: یکی از شایع ترین دلایل سرطان پروستات اختلالات جنسی به ویژه اختلال در نعوذ است.وی افزود: درمان پروستات از آنجا اهمیت پیدا می کند که اگر این بیماری زودهنگام تشخیص داده شود می توان درمان قاطع انجام و فرد بتواند طول عمر طبیعی داشته باشد.

 

فلوشیب ناتوانی جنسی از اروپا تصریح کرد: بیمارانی که مبتلا به سرطان می شوند اولین و مهمترین خواسته آنها حفظ و ادامه حیاتشان است که ممکن است به عوارض درمان در حین جراحی توجه نشود.قربانی بیان کرد: در این سمینار بررسی می شود که روش درمان به گونه ای باشد که بروز اختلالات را کاهش داده و در صورت بروز آن را درمان کند.

 

وی افزود: امروزه درمان های بسیار موثری در سرطان پروستات وجود دارد که بیمار پس از عمل جراحی بروز عوارض جنسی آن بهبود می یابد.به گزارش پارس ناز  اولین سمینار تازه های درمان سرطان پروستات با حضور اساتید دانشگاه های علوم پزشکی تهران و علوم پزشکی مازندران در هتل سالار دره ساری آغاز به کار کرد.

 

این سمینار یک روزه دو پانل با موضوع روش های تشخیص سرطان پروستات به ریاست دکتر پورمند، استاد ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران و موضوع درمان سرطان پیشرفته پروستات به ریاست سید یوسف حسینی استاد ارولوژی و علوم پزشکی شهید بهشتی تهران ارائه می شود.

 

این سمینار با همت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و با همکاری انجمن ارولوژی ایران شاخه طبرستان و مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه در حال برگزاری است.

 

ایسنا

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات