پارس ناز پورتال

مرد اوکراینی لامبورگینی دست ساز ساخت

مرد اوکراینی لامبورگینی دست ساز ساخت

مرد اوکراینی لامبورگینی دست ساز ساخت 

ساخت لامبورگینی که یکی از برترین خودروهای جهان است کار آسانی نخواهد بود اما این مرد اوکراینی توانسته مدل دست ساز آن را بسازد. فکر می‌کردید کسی در دنیا پیدا شود که بتواند ماشین شخصی خودش را بسازد، آن‌هم یک لامبورگینی؟«اولگ هایرک» علاقه زیادی به ماشین‌ها دارد، مخصوصا ماشین‌های اسپرت.

 

همین علاقه شدید باعث شده تا چهار سال از زندگی‌اش را صرف ساخت یک لامبورگینی شخصی کند. او با اینکه خودش هم می‌داند این ماشین خیلی کامل نیست ، اما اگر بخواهد یک اصل بخرد باید در حدود دو میلیون دلار پول بدهد، پس به نظرش همین خودرو خیلی هم خوب است.

مرد اوکراینی لامبورگینی دست ساز ساخت به گزارش پارس ناز اولگ به عنوان طراح ابزار در یک کارخانه و در اوکراین زندگی می‌کند، تجربه کار در کارخانه و سر و کار داشتن با ابزارهای مختلف و مدل‌های متفاوت این ایده را برای او به وجود می‌آورد که بر اساس دانش خودش و اطلاعاتی که کسب کرده، یک خودروی لوکس شخصی بسازد.

 

او سعی کرده بسیاری از فاکتورهای مهم ماشین‌ها را در آن رعایت کند، از قدرت موتور و باتری و حتی قرار دادن درهای هیدرولیک؛ جالب است بدانید این لامبورگینی در حدود ۲۴۰ کیلومتر بر هم ساعت می‌راند!هایرک توضیح می‌دهد که خودش تنهایی همه ماشین را درست کرده و معتقد است همه می‌توانند چنین کاری انجام دهند، فقط کافی است بخواهند و دست از تلاش برندارند.

 

البته این پروژه برای اولگ خرج زیادی هم داشته، به گفته خودش در چهار سال گذشته که مشغول ساخت ماشین بوده است، خیلی از امکاناتی که خانواده‌اش نیاز داشتند را نتوانسته تامین کند و با اینکه همسرش هنوز نمی‌داند چرا او باید دست به ساخت چنین چیزی بزند، با این حال خوشحال است که رویایش به حقیقت پیوسته است.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات