پارس ناز پورتال

انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلف

انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلف

مدل های زیبای دسته گل عروس جدید 

دسته گلی که عروس دست می گیرد مورد توجه همگان است و به همان اندازه که به لباس توجه می شود به گل هم نگاه می شود و توجه را جلب می کند.پس باید به فکر دسته گلی زیبا بود. تا به حال به دسته گل های آبشاری فکر کرده اید؟ این دسته گل ها در سال 1980، رایج ترین دسته گل های عروس بوده اند.

 

پرنس دیانا هم جزو افرادی بود که این مدل را به دیگر مدل ها ترجیح داد. گل های متنوع با رنگ های متنوع، در پس زمینه لباس سفید عروس واقعا دیدنی است.این مدل امروزه، بار دیگر توجه طراحان مد را به خود جلب کرده است. اگر شما هم می خواهید این مدل ها را امتحان کنید، در اینجا کلکسیونی از زیباترین های آنها را برایتان آورده ایم تا در صورت علاقه از آنها ایده بگیرید.

 

این دسته گل ظریف به سبک دسته گل های انگلیسی است. آیا شما را یاد فیلم «غرور و تعصب» نمی اندازد؟
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفترکیب رنگی گل های این دسته گل، گل های سفید و زرد در کنار گل های بنفش واقعا دل هر عروس خانمی را به دست خواهند آورد.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفگل رز یکی از گل هایی است که بسیار در دسته گل های عروس مورد استفاده قرار می گیرند. برای این که این دسته گل طبیعی تر جلو کند، گل هایی با سایزهای متفاوت در آن استفاده شده است.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفبرای این که دسته گل تان بدرخشد، لازم نیست که آن را پر از گل کنید، کافی است سه شاخه گل بردارید و آن را با چند شاخه شکوفه تکمیل کنید.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفاگر دوست دارید که دسته گلی شلوغ در دستان تان باشد، ما این مدل را به شما پیشنهاد می دهیم. این دسته گل که از رنگ های گرم تشکیل شده است، ما را یاد مدهای دهه 1969 میلادی می اندازد.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفدسته گلی خاص! با به دست گرفتن این دسته گل در دستان تان منحصر بفردترین عروس خواهید شد.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفپیچک، اسطوخودوس، اسپرک، گل زبان درقفا و رزماری.. تا به حال به ترکیب این گل ها در کنار هم فکر کرده اید؟ واقعا چشمگیرند.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفرنگ گلبهی و آبی یکی از بهترین ترکیب رنگ هایی است که می توانید برای دسته گل تان به کار گیرید.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفما از هر گلی که فکرش را می کردید، برای ساخت این دسته گل استفاده کردیم. شما هم می توانید هر گلی را که دوست دارید به آن اضافه کنید.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفبنفش، رنگی لاکچری! با اضافه کردن گل های بنفش، دسته گل تان را به رمانتیک ترین حالت ممکن در آورید.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفاگر مراسم عروسی شما در مکانی باز و آفتابی است، این دسته گل که با گل های گرمسیری تزیین شده، انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفاگر فکر می کنید که با به دست گرفتن دست گل سفید رنگ، یکنواخت و کسل کننده خواهید شد، اشتباه کرده اید. این دسته گل برای خانم هایی که عاشق سبک کلاسیک هستند، جان می دهد.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفتا به حال به دسته گل سیاه و سفید فکر کرده اید؟ این هم ایده ای ست!
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفبیایید کمی خلاق تر باشید، به عنوان مثال یک یا دو پر به دسته گل تان اضافه کنید تا بیشتر به چشم آید.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفشاید به نظر بعضی ها این دسته گل عجیب آید، اما نمی توان از زیبایی آن گذشت.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفاگر می خواهید به دسته گل تان کمی هیجان دهید، با اضافه کردن گل های رنگی و متفاوت از یکدیگر، به هدف تان خواهید رسید.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفاگر عاشق لباس های دنباله دار هستید، حتما از این مدل دسته گل هم لذت خواهید برد.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفاین دسته گل هم جزو دسته گل های خاصی است که شما را متفاوت تر از دیگران نشان خواهد داد.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفاگر می خواهید سالها بعد هم، یعنی زمانی که به عکس های عروسی تان نگاه می کنید، به دست گل تان بنازید، این مدل را به شما پیشنها می کنیم که هیچ گاه از مد نمی افتد.
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلفاگر لباس عروس تان را نسبتا ساده انتخاب کرده اید، این دسته گل یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود. 
انواع مدل های زیبای دسته گل عروس در رنگ های مختلف

 

برترین ها

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات