پارس ناز پورتال

محصولات اپل برای افراد نابینا سفارشی شد

محصولات اپل برای افراد نابینا سفارشی شد

محصولات اپل برای افراد نابینا سفارشی شد 

محصولات شرکت بزرگ اپل برای استفاده افراد نابینای جامعه سفارشی سازی می شود تا بتوانند از آن ها استفاده کنند. همانطور که در جریان هستید دقایقی پیش کنفرانس شرکت اپل با هدف رونمایی از مک بوک های جدید برگزار گردید. در ابتدا، اهالی کوپریتینو همچون مدیران مایکروسافت،

 

از برنامه‌های خود برای دسترسی آسان‌تر کاربران نابینا سخن گفتند. تیم کوک تلاش داشت تا با معرفی بخش جدید Accessibility و اضافه شدن آن به وب‌سایت این شرکت، از امکاناتی که برای استفاده نابینایان از محصولات اپل در نظر گرفته شده، صحبت کند.

 

حالا افراد نابینا به هنگام ثبت تصاویر می‌توانند از سیستم تشخیص چهره دستگاه خود باخبر شده و مطمئن باشند که عکس‌هایی زیبا از آنها به ثبت رسیده است. هر چند هیچ ویدیویی از عملکرد این تکنولوژی نمایش داده نشد چرا که مهندسین اپل به سختی بر روی این بخش جدید کار کرده و تلاش دارند آن را در بهترین شکل خود ارائه کنند.

 

با مراجعه به سایت اپل می‌توانید بخش‌های مختلفی از Accessibility (یا امکان دسترس آسان‌تر) برای مک بوک، تلویزیون اپل، iOS و ساعت هوشمند این شرکت را مشاهده کنید. اپل تلاش دارد تا با تمرکز بر توانایی‌های فیزیکی و یادگیری کاربران، امکاناتی برای استفاده آسان‌تر کاربران از محصولات این شرکت را فراهم کند.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات