پارس ناز پورتال

ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستند

ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستند

ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستند 

اگر مدل های مختلف ماشین ها را در نظر بگیریم آرزو می کنیم کاش کروک بودن را هم به برخی مدل ها اضافه می کردند تا کمی از هوای آزاد درون ماشین لذت می بردیم. بعضی وقت‌ها سقف سرعت خودرو همه دغدغه یک راننده نیست. واقعیت این است که در حق خودرو‌های کروک در مقایسه با خواهر و برادرهای خود با سقف غیر متحرک احجاف بسیاری شده است،

 

پس اگر طرفدار دو آتشه سرعت خودرو نیستید و در عوض می‌خواهید کمی با خودرو خود کیف کنید، هوای تاز بخورید و از نور خورشید روی صورتتان لذت ببرید، خودروهای کروک در خدمت شما هستند. در ادامه 11 اتومبیل را به شما معرفی خواهیم کرد که به باور ما اگر می‌شد مدل کروک‌شان ساخته شود از بهترین‌ها می‌بودند.

 

مرسدس بنز کلاس جی/ Mercedes-Benz G-Wagen
ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستندمدل کلاس جی از سال 1979 تولید شده و به نمادی شناخته شده تبدیل شده است. تا سال 2013، این خودرو با سقف تا شو ارائه می‌شد، اما با اینکه دیگر سقف آن کروک نمی‌شود، گزارشات حاکی از این است که این شرکت خودروساز آلمانی در صدد است در آینده‌ای نزدیک ایده کروک را روی یک مدل جدید پیاده کند. فقط یک جی 65 کابرولت سوپراسپورت کروک را تصور کنید.

 

بنتلی مولسان اسپید / Bentley Mulsanne Speed
ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستنددر حال حاضر هیچ خودرویی به صورت سدان (سواری صندوقدار) چهار در کروک تولید نمی‌شوند و این واقعا مایه تاسف است چرا که چنین خودروهایی خیلی لوکس و درجه یک اند. تصور کنید برای مثال خودرویی به راحتی و شیکی بنتلی مولسان اسپید اگر کروک شود چقدر عالی خواهد بود.

 

کادیلاک کوپه / ATS-V Cadillac Coupe
ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستندیک کوپه بی‌نظیر که می‌تواند در عین حال کروک خوبی نیز باشد. این خودرو به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند با بی‌ام‌و مدل M4 و آئودی مدل RS5 رقابت کند. در نظر داشته باشید دو مدل آخری که نام‌شان برده شد، هر دو مدل کروک دارند، پس چرا رقیب قدرشان کادیلاک کوپه ATS-V ورژن کروک نداشته باشد؟

 

دوج چلنجر اس آر تی هلکت / Dodge Challenger SRT Hellcat
ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستنداین خودرو یار باوفای شما در جاده‌های طولانی و مستقیم است و اگر این مدل، کروک بود تصور کنید در طول مسیری که با آن رانندگی می‌کردید چقدر می‌توانستید از وزش باد و نسیم ملایم جاده لذت ببرید و از همه اینها گذشته چقدر می‌توانستید با صدای موتور غول‌آسا و سوپرشارژر اتومبیل‌تان کیف کنید. دیگر نگوییم که اگر این خودرو، کروک بود، بو کردن دود لاستیک‌ها در هوای آزاد چقدر دل انگیز به نظر می‌رسید.

 

جیپ رنگید / Jeep Renegade
ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستنداین خودرو مدل نیمه کروک دارد اما چه می‌شد اگر شرکت جیپ برای این خودرو، مدل تمام کروک را در نظر می‌گرفت؟ اینگونه می‌تواند ارزان‌ترین خوردوی کوچک کروک شاسی‌بلند در بازار (مدل کروک رنج روور اوک اکنون گران‌ترین خودرو در این طبقه بندی به حساب می‌آید) باشد. به عقیده ما، این بخش نیاز به حمایت و توسعه دارد.

 

لکسوس آر سی / Lexus RC

ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستند

لکسوس آر سی کوپه جذابی است، همانطور که همه مدل‌های لکسوس اینگونه‌اند.به گزارش پارس ناز تمامی ویژگی‌های بدنه و سقف این خودرو مناسب تعبیه سقف کروک است.

 

کادیلاک ای ال آر / Cadillac ELR

ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستند

مدل ای‌ال‌آر خیلی از خودروهای محبوب ساخت شرکت کادیلاک به دور است و در حقیقت می‌توان گفت طرفدار چندانی ندارد اما ما می‌دانیم راز محبوب شدن این مدل در چیست؛ اینکه سقفش برداشته شود. مدل به روز شده 2016 خودروی ای‌ال‌آر اکنون شتاب و قدرت بهتری دارد بعلاوه اینکه ارزان‌تر از قبل هم شده است، خودرویی زیباست و می‌تواند به دلنشینی یک خودروی کروک باشد.

 

لینکلن کانتیننتال / Lincoln Continental
ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستندسبک و ظاهر این خودرو همان جذابیت قبل خود – زمانیکه تنها یک مدل مفهومی و در مرحله پیش‌تولید بود – را حفظ کرده است و بهترین نامزد برای تبدیل شدن به یک خودرو کروک چهار در لوکس است. بی صبرانه منتظریم تا روزی این رویا به حقیقت بپیوندد.

 

مرسدس بنز ای ام جی جی تی / Mercedes-Benz AMG GT
ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستندبه نظر می‌آید که ای‌ام‌جی جی‌تی آمادگی کامل برای کروک شدن را دارد اما چرا تا اکنون اقدامی در این راستا روی آن صورت نگرفته است؟ شرکت مرسدس بی‌شرمانه برای مدل های قبلی‌ جی‌تی مانند SLS و AMG مدل رودستر (بدون سقف) را تولید کرد و خیلی هم عالی بود،

 

پس باید به فکر ساخت رودستر مدل ای‌ام‌جی جی‌تی نیز باشد. این خودرو چه چیزی کم‌تر از پورشه کاررا کابریولت (Porsche Carrera S Cabriolet) دارد؟

 

هوندا سیویک کوپه / Honda Civic Coupe
ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستندهنگام رونمایی از خودروی کوپه سیویک، بسیار تحت‌تاثیر بخش‌های تزئینی و سبک اسپورت این خودرو قرار گرفتیم و حس می‌کردیم که شرکت هوندا بالاخره دارد به زمانی اوج شکوه و زیبایی خودروهای هوندایی خود بازمی گردد. گرچه این کوپه را هنوز نرانده‌ایم اما خودرویی عالی به نظر می‌رسد خصوصا اگر سقفش نیز کروک باشد.

 

آکورا ان‌اس‌ایکس / Acura NSX
ماشین هایی که اگر کروک شوند زیباتر هستندرقبای سرسخت ان‌اس‌ایکس یعنی آئودی، پورشه، لامبورگینی و مک لارن همگی مدل اسپایدر (سقف کروک) خودروهای خود را دارند و برای ماندن در میدان رقابت، آکورا ان‌اس‌ایکس قطعا باید مدل کروک خود را نیز ارائه دهد تا رقبای نامبرده همچنان آن را جدی بگیرند.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات