پارس ناز پورتال

قیمت گوشی Google Pixel در ایران چقدر است؟

قیمت گوشی Google Pixel در ایران چقدر است؟

قیمت گوشی Google Pixel در ایران چقدر است؟

گوشی گوگل پیکسل در ایران به بازار عرضه شده است و قیمت بسیار بالایی دارد. برای خرید این گوشی می توانید به فروشگاه های مختلف مراجعه کنید. پس از اعلام رسمی قیمت آیفون، این بار نوبت به مشخص شدن قیمت گوگل پیکسل در ایران ، البته به صورت غیر رسمی و فاقد گارانتی رسید.

 

متاسفانه در حال حاضر این گوشی به خاطر کمیاب بودن کاملا نجومی و گران‌تر از نسخه جهانی خود به فروخته می‌شود. هم اکنون مدل 128 گیگابایتی مشکی رنگ گوشی Google Pixel در ایران با قیمت حدود 4.000.000 تومان به فروش می‌رسد.

 

کمپانی گوگل امسال در اقدامی جدید (که شاید چندین سال پیش انتظارش را داشتیم)، به ارائه گوشی های هوشمند خود از سوی دیگر سازندگان شخص ثالث پایان بخشید و برای نخستین بار دو گوشی هوشمند با برند خود یعنی گوگل را روانه بازار کرد.

 

تا پیش از این گوگل تولید تلفن های همراه خود با برند نکسوس را به سایر تولیدکنندگان نظیر سامسونگ، ال جی، هواوی و اچ تی سی می‌سپرد و خودش تنها وظیفه نظارت بر طراحی آن‌ها را در اختیار داشت. اینک گوشی های خانواده گوگل پیکسل به صورت 100 درصدی ساخت خود این غول جستجوگر جهان بوده تا صاحب اندروید،

 

آیفون پلتفرم خود را نیز در بازار داشته باشد. دو گوشی گوگل پیکسل (Google Pixel) و گوگل پیکسل ایکس ال (Google Pixel XL) چندیست در بازارهای بین‌المللی به فروش می‌رسند و اینک پس از گذشت چند هفته به صورت غیر رسمی شاهد ورود آن‌ها به بازار موبایل ایران هستیم.

 

ورود نخستین گوشی های برند گوگل به ایران ما را به یاد آیفون های اپل می‌اندازد که تا پیش از، این با قیمت‌های سرسام آور چند میلیونی پا به کشورمان می‌گذاشتند. امسال در حالی که برای نخستین بار آیفون های شرکت اپل در ایران به صورت رسمی و همراه با گارانتی به فروش می‌رسند، به نظر می‌رسد نوبت به گوشی های گوگل رسیده تا جای خالی آیفون را در بازار سیاه موبایل کشور پر کنند.

قیمت گوشی Google Pixel در ایران چقدر است؟

قیمت گوگل پیکسل در ایران چقدر است؟

به گزارش گجت نیوز طی روزهای گذشته تحرکاتی در بازار دیده شده است که همگی خبر از وارد شدن محموله‌ای جدید، حاوی گوشی های گوگل پیکسل به ایران دارد. در حال حاضر قیمت گوگل پیکسل در ایران هنوز شکل و رنگ واقعی خود را نگرفته و به مراتب گران‌تر از قیمت جهانی آن تعیین شده است.

 

در حال حاضر قیمت گوگل پیکسل در ایران حدود 4.000.000 تومان است. البته این قیمت مربوط به نسخه 128 گیگابایتی و رنگ مشکی این گوشی بوده که فاقد گارانتی و پشتیبانی رسمی از سوی کمپانی گوگل خواهد بود.شاید بتوان قیمت گوگل پیکسل در ایران را طی ماه‌های آینده کمی معقولانه‌تر دید که آن هم بستگی به ورود محموله‌هایی بیشتر با رنگ‌ها و نسخه‌های مختلف دارد.

 

البته در این بین گوشی گوگل پیکسل ایکس ال نیز هنوز موفق به ورود نشده و این احتمال وجود دارد که طی روزهای آینده شاهد حضور این موبایل اندرویدی با قیمتی به مراتب بیشتر از برادر کوچک‌تر خود، گوگل پیکسل باشد.این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که مدل 128 گیگابایتی و مشکی رنگ گوشی گوگل پیکسل در فروشگاه گوگل، 749 دلار قیمت گذاری شده است

 

که می‌تواند اختلاف فاحشی با قیمت قابل ارائه در ایران باشد. به نظر می‌رسد تنها این خریداران هستند که با بی اعتنایی نسبت به خرید این گوشی گران قیمت، می‌توانند شرایط را برای ترکیدن حباب قیمت آن فراهم کرده تا حداقل آن را با قیمتی نزدیک به قیمت عرضه جهانی‌اش خریداری کنند.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات