پارس ناز پورتال

فروش گوشی های پیکسل توسط گوگل

فروش گوشی های پیکسل توسط گوگل

فروش گوشی های پیکسل توسط گوگل 

گوشی های پیکسل که بسیار از آن ها تعریف و تمجید می شود توسط گوگل در معرض عرضه قرار گرفت و باید دید استقبال مردم چگونه خواهد بود. سیزدهم مهر ماه بود که گوگل به صورت رسمی، گوشی های هوشمند سری پیکسل (Pixel و Pixel XL) را پیش روی کاربران قرار داد و حالا سازندگان از عرضه آنها به صورت عمومی خبر دادند.

 

همچنین شهروندان ساکن ایالات متحده می‌توانند گوشی های پیکسل را مستقیما از فروشگاه گوگل و بِست بای (Best Buy) و یا وریزون (Verizon) دریافت نمایند.اینطور که مشخص شده، فروشگاه گوگل نسخه‌های 32 و 128 گیگابایتی از گوشی های پیکسل را در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی عرضه خواهد کرد. هر چند، خریداران نمی‌توانند زودتر از ماه آینده میلادی، دستگاه خود را دریافت کنند.

فروش گوشی های پیکسل توسط گوگل

از سوی دیگر وریزون با عرضه نسخه 32 گیگابایتی از گوشی های پیکسل در رنگ آبی می‌تواند پذیرای علاقه‌مندان به محصولات جدید گوگل باشد. البته مدل آبی رنگ پیکسل ایکس ال کمی دیرتر برای فروشگاه این اپراتور بزرگ ارسال شده و سفارش خریداران در تاریخ 18 نوامبر (28 آبان) ارسال خواهد شد. در نهایت فروشگاه Best Buy در قراردادی با وریزون، تنها نسخه 32 گیگابایتی از گوشی های پیکسل را عرضه می‌کند.

 

همانطور که در گذشته نیز اشاره داشتیم قیمت پایه در نظر گرفته شده برای پیکسل و پیکسل ایکس ال 649 دلار خواهد بود. به نظر می‌رسد عرضه نسخه 128 گیگابایتی از این گوشی هوشمند حداقل در روزهای اول، در انحصار گوگل باشد.

 

گجت نیوز

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات