پارس ناز پورتال

عکس های نیکول کیدمن و خواهر جذابش آنتونیا

عکس های نیکول کیدمن و خواهر جذابش آنتونیا

عکس های نیکول کیدمن و خواهر جذابش آنتونیا 

نیکول کیدمن بازیگر معروف سینمای هالیوود است و نقش های ماندگار بسیاری بازی کرده است,وی با تام کروز 10 سال زندگی مشترک داشت و در انتها از وی جدا شد. نیکول کیدمن پس از رسیدن به استرالیا ، اوقات خوبی را با خانواده اش سپری کرد. او و خواهر کوچکترش آنتونیا کیدمن 45 ساله ، با یکدیگر برای رای دادن در روز انتخابات به یک مدرسه دولتی در سیدنی رفتند.

 

این ستاره 49 ساله با کت طوسی سنگین و گرم خود در حین خندیدن و لذت بردن از مصاحبت با خواهرش مشاهده شد.
عکس های نیکول کیدمن و خواهر جذابش آنتونیانیکول کیدمن در استرالیا

 

دو خواهر در حیاط مدرسه در میان جمعی از مردم دیگر که برای رای دادن صف کشیده بودند، ایستادند. فرزندان آنها نیز به نظر می رسید از گذراندن آن روز در کنار هم شاد هستند.
عکس های نیکول کیدمن و خواهر جذابش آنتونیانیکول کیدمن و خواهرش آنتونیا

 

ماه گذشته نیکول درباره دهمین سالگرد ازدواجش با کیت اربن ستاره موسیقی کانتری با مجله Who magazine صحبت کرده و گفته بود که دوست دارد این روز را در سیدنی یعنی جایی که آنها درسال 2006 جشن گرفتند، برگزار کند.

 

علاوه براین وی اخیرا برای فیلم برداری دومین سریال درام و رازآلودی به نام “بالای دریاچه” در استرالیا به سر می برد. این نقش آفرینی پس از مینی سریال بسیار موفق او در سال 1989 به نام “بانگکوک هیلتون”،  اولین حضور او در یک سریال برای تلویزیون استرالیا محسوب می شود.
عکس های نیکول کیدمن و خواهر جذابش آنتونیاشرکت نیکول کیدمن و خواهرش آنتونیا در انتخابات استرالیا

 

نیکول کیدمن پیش از این اظهار داشت که از بازگشت به استرالیا خوشحال است، چرا که دخترانش می توانند اوقات بیشتری را با پدربزرگ و مادربزرگشان بگذرانند.

عکس های نیکول کیدمن و خواهر جذابش آنتونیانیکول و آنتونیا کیدمنعکس های نیکول کیدمن و خواهر جذابش آنتونیانیکول کیدمن و دخترانش

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات