پارس ناز پورتال

عرق کاسنی در کاهش وزن نقش جدی دارد

عرق کاسنی در کاهش وزن نقش جدی دارد

عرق کاسنی در کاهش وزن نقش جدی دارد 

عرق کاسنی را برای کاهش وزن استفاده کنید تا معجزه آن را مشاهده کنید.دیگر نیازی نیست تا سراغ رژیم های سنگین یا عمل جراحی بروید. کاسنی یکی از گیاهان دارویی موثر برای از بین بردن حالت رخوت و سستی است.

 

محمد عبداللهی نیک آبادی ،محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: کبد عضو سم زدای بدن بوده و سوخت و ساز چربی‌ها ودفع مواد سمی از وظایف این عضو بدن است.یک قاشق عرق کاسنی به همراه یک لیوان آب در تصفیه خون و پاکسازی کبد نقش مهمی دارد.این محقق درمان دیابت و کبد چرب افزود: عرق کاسنی با خروج سموم از بدن التهاب را برطرف می کند.

 

وی با اشاره به اینکه پرهیز غذایی عامل مهمی برای کنترل و درمان چاقی است، تصریح کرد: ترکیب سرکه انجبین ،سرکه سیب ،یک قاشق عسل طبیعی و عرق کاسنی به همراه کاهو باعث کاهش وزن و دفع چربی های بدن می شود و با مصرف روزانه آن حالت رخوت و سستی از بین می رود.

 

عبداللهی ابراز داشت: طبع بیشتر ایرانی ها سرد است و هرچه این عرق تلخ تر باشد فواید عرق کاسنی بیشتر و در التیام امراض کبدی موثرتر است.وی یادآور شد: عرق کاسنی برای مبتلایان به نقرس و هپاتیت مفید است.

 

ایمنی در برابر بیماری‌های عفونی از دیگر خواص عرق کاسنی است همچنین مصرف کنندگان باید بدانند زیاده روی در مصرف این داروی گیاهی موجب تخریب عروق شبکیه ، افت فشار خون و افزایش ترشحات صفرا می شود.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات