پارس ناز پورتال

صفحه نمایشگر گوشی های ال جی محبوب مردم

صفحه نمایشگر گوشی های ال جی محبوب مردم

صفحه نمایشگر گوشی های ال جی محبوب مردم 

ال جی LG در روال گذشته خود صفحه نمایشگرهای دیگری را مورد استفاده قرار میداد اما سنت شکنی کرده و به سمت تغییر پیش رفته است. زمانی که یک شرکت شروع به تولید یک محصول می کند، خیلی کم این اتفاق رخ می دهد که این شرکت بتواند از یک سری جزییات فراتر برود و بتنت های قبلی و اولیه محصولات را تغییر دهد

 

اما امروز شاهد برخی سنت شکنی ها هستیم که توسط ال جی در حال رخ دادن است. عموما همه گوشی های هوشمند ال جی را مشاهده کرده اند و بر این باورند که درصد حجم اشغال شده توسط نمایشگر به بدنه مقبول است. این یعنی که گوشی های ال جی دارای نمایشگر های بزرگ نسبت به بدنه هستند

 

اما پتنت جدیدی که از طرف این شرکت به تازگی ثبت شده گواه این است که قصد دارد هنوز هم که هنوز است عرض گوشی هایش را افزایش دهد. گوشی های کنونی ال جی هم اکنون به نسبت  ۱۶:۹  ساخته و تولید می شوند اما اخبار و یافته ها از پتنت جدید حاکی از این است که ال جی قصد دارد این نسبت را به ۲۱:۹ تغییر دهد.

صفحه نمایشگر گوشی های ال جی محبوب مردم

بنظر می رسد که این کار شرکت قدر ال جی حساب شده باشد چرا که نام این تکنولوژی خود راUltraWide قرار داده و آن را ثبت کرده است. گفته می شود که این نسبت تصویر در شرایط حرفه ای برای فیلم های سینمایی در نظر گرفته می شود که اگر در گوشی های هوشمند آن را اعمال کنند دنیای گوشی های هوشمند تکانی خواهد خورد و جذاب تر خواهد شد.

 

این کار در تاریخچه کارهای ال جی چیز نا آشنایی نیست بیاد می آوردم مدت ها پیش بود که ال جی یک گوشی عریض با نسبت ۴:۳ را روانه بازار کرد که مورد توجه قرار گرفت. شاید این کار ال جی در واقع یک شروع برای سنجش میزان استقبال کاربران از نمایشگرهای عریض بوده است. به هر حال باید منتظر باشیم ببینیم ال جی قصد دارد این تکنولوژی را کی به رخ غول های سازنده اسمارت فون ها بکشد.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات