پارس ناز پورتال

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

مجموعه : مدل لباس جدید

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم 

ما می توانیم شال و روسری خود را به نحوی ببندیم که بهترین زیبایی را به ما بدهد.با رعایت چند نکته می توانیم این کار را انجام دهیم. 

 

صورت بیضی

بسیاری از طراحان، این نوع صورتی را “عالی و بدون نقص” می دانند. اگر صاحب چنین فرم صورتی هستید، خیال تان راحت باشد.

 

برای جذاب نشان دادن چهره تان با بستن روسری، لازم نیست کار خاصی انجام دهید.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

روسری را همانطور روی سرتان گذاشته و گره بزنید یا اینکه شال تان را دور صورت تان بپیچید، چهره تان به دلیل گرد بودن فرم صورت، زیبا به نظر می رسد.

 

صورت مستطیلی

اگر پهنای صورت تان بیشتر از طول آن است، پس صورت تان مستطیلی شکل است. بنابراین هنگام روسری و یا شال سرکردن باید آن را طوری تنظیم کنید که صورت تان کشیده تر به نظر آید.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

برای این کار باید روسری تان را تا بالای پیشانی و خط مو، عقب بکشید، بدین ترتیب به طور خودکار، صورت تان کشیده تر دیده می شود. افرادی که صورتی مستطیل شکل دارند، هرگز نباید روسری خود را تا روی پیشانی و ابروها بیاورند.

 

صورت گرد

اگر صورت گرد و کوچکی دارید و همچنین گونه های تان پر و فربه است و در عین حال چانه تان هم اندکی گرد به نظر می آید، پس باید گفت که صورت شما گرد است.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

بیشتر خانم ها دوست دارند که  گونه های چاق و چانه های گرد خود را تغییر دهند،  به همین دلیل تا می توانند صورت شان را تا گونه ها زیر روسری پنهان می کنند.

 

به جای این کار بهتر است که اجازه دهید روسری روی گونه ها و چانه تان شل باقی بماند و هرگز آن را زیر چانه تان محکم و سفت نبندید.

 

شل بستن روسری وشال باعث می شود که چین های زیادی روی روسری به وجود آید و لبه های گرد صورت تان را مخفی کنند.

 

صورت مربعی

اگر صورت تان مربعی و حاوی خطوطی قوی در فک، استخوان های گونه و پیشانی است، می توانید با شل بستن روسری، آن خطوط را کم رنگ کنید.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

محکم بستن روسری و شال، فقط روی آن خطوط تاکید می کند و چهره تان را حتی بیشتر از قبل، مربعی نشان می دهد. بنابراین روسری تان را به روی سر شل و به گونه ای ببندید که پیشانی تان معلوم باشد.

 

صورت قلبی

اگر شما پیشانی بلند و خواستنی دارید اما چانه تان کوچک است، باید گفت چهره شما قلبی شکل است. البته این نوع چهره از نظر بیشتر مردم زیباست.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

اما ممکن است هنگام روسری سر کردن چانه تان دایما زیر روسری مخفی شود. البته نگران نباشید، هنگام روسری سر کردن، مراقب باشید تا چین زیادی روی عقب و کناره های سرتان به وجود نیاید.

 

روسری تان را زیر چانه محکم ببندید و آن را درست زیر آرواره تان قرار دهید و بدین ترتیب، چانه و فک تان را بزرگتر نشان دهید. اینگونه بستن روسری می تواند تمام بخش های صورت تان را متناسب نشان دهد.

 

البته یک روش دیگر بستن روسری برای افرادی که صورت قلبی شکل دارند، این است که روسری شان را به گونه ای ببندند تا بخش بالای روسری شان کمی نوک تیز شود و پیشانی شان بیشتر دیده شود.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات