پارس ناز پورتال

سفر به مکان های رویایی در جهان +عکس

سفر به مکان های رویایی در جهان +عکس

سفر به مکان های رویایی در جهان +عکس

مکان های رویایی یعنی مکان های بکری که واقعا بودن در آن جا مانند رویا و خواب است اما در واقعیت هست و وجود دارد.مانند مکان های زیر که خواهید دید. ونیز ،تاج محل ،برج ایفل ،دیوار بزرگ چین و مکان های دیگر معروف گردشگری بیشتر ماههای سال مملو از گردشگرند به طوری که گرفتن یک عکس تکی یا خانوادگی ممکن است سخت باشد.

 

اما مکان هایی جالب و زیبایی هم وجود دارند که در برخی از ماههای سال خالی از جمعیت هستند.این فهرست شامل مکان هایی است که از نظر زیبایی بسیار مورد توجه هستند و در ماههایی که می خوانید ارزانقیمت و خالی از توریست هستند.”مرداب مخفی” در جزیره”مینیلوک” در فیلیپین که پشت دیواره بزرگ صخره ای پنهان شده و درماههای نوامبر تا آوریل خالی از توریست و البته دیدنی است.

سفر به مکان های رویایی در جهان +عکسمزارع برنج “یوبود” در بالی که به خاطر بکر و خالی از جمعیت بودنش بسیار مورد توجه است.ماههای می ، جون و جولای بهترین زمان بازدید از این مکان رویایی است.

سفر به مکان های رویایی در جهان +عکسقلعه “سامزانو” معروف به قلعه رنگ در توسکانی –ایتالیا- در میان تپه های شمالی توسکان پنهان شده و به تاریخ 1605 بازمی گردد.یافتن توریست در این قلعه زیبا سخت است و در تمام ماههای سال بازدید راحتی دارد.

سفر به مکان های رویایی در جهان +عکستجربه سافاری و حیات وحش در ماههای جولای و آگوست در بوتساوانا به دلیل کم بودن توریست می تواند ارزان تر تمام شود.سفر به مکان های رویایی در جهان +عکسمعابد شهر باگان در میانمار چند سالی است که اجازه ورود گردشگر دارد.ماههای نوامبر تا فوریه این ناحیه خالی از گردشگر است.

سفر به مکان های رویایی در جهان +عکسدشت های یکدست و زیبای “موراویا” در جمهوری چک در آخر تابستان خالی از توریست است.سفر به مکان های رویایی در جهان +عکسماههای می تا جون در بهار و سپتامبر تا نوامبر در پاییز بهترین زمان بازدید از سمرقند-ازبکستان- است.

سفر به مکان های رویایی در جهان +عکسویرانه های “وُلیلی” در مراکش بین ماههای آوریل تا می از توریست خالی است.سفر به مکان های رویایی در جهان +عکسآبشار “هاواسو” در گرند کنیون –آریزونا،آمریکا- در بهار کم جمعیت است در حالی که در زمستان هم به خاطر سرما به روی گردشگران بسته می شود.سفر به مکان های رویایی در جهان +عکس

 

توریسم آنلاین

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات