پارس ناز پورتال

سردرد را با طب سنتی درمان کنید

سردرد را با طب سنتی درمان کنید

سردرد را با طب سنتی درمان کنید 

سردرد برای هرکسی هر چند وقت یکبار پیش می آید و برخی هم میگرن و سردرد دائمی دارند.برای درمان سردرد طب سنتی هم راه کار درمانی دارد. سردرد انواع گوناگونی دارد که طب سنتی برای تمام انواع آن که شامل سردردهای میگرنی، کم‌خونی و سینوزیتی است، توصیه‌های ویژه دارد.

 

یکی از انواع سردردها سردرد میگرنی و کلاهخودی است.

در این حالت سردرد از نوع میگرن‌ که درد از شقیقه سر آغاز می شود بهتر است برای درمان آن مقداری عسل را با یک لیوان آب جوش مخلوط و کمی آب لیموترش در آن بریزند و یکبار صبح و یک بار شب قبل از خواب میل شود.اگر سردرد ناشی از کم خونی باشد همان عسل را با آب جوش شربت کرده و بدون آب لیمو ترش مصرف شود.

 

نوع دیگر سردرد سینوزیتی است .

افرادی که دچار سردرد ناشی از سینوزیت شده‌اند و درد آن برایشان مشکل‌ساز شده از سیستم تخلیه بخور و مخلوطی از روغن بنفشه یا بنفشه بادام هر شب قبل از خواب استفاده کنند.نوشیدن رقیق چای باعث کاهش سردرد در مدتی که دچار درد شده‌اند، می شود و کم‌کم باید مقدار مصرف چای را کم کنند

 

تا در زمانی که چای نمی‌نوشند دچار سردرد نشوند. کردافشاری گفت: همچنین یکی دیگر از دلایل سردرد افت قندخون است که به همین دلیل افرادی که مستعد این حالت هستند در مصرف وعده های غذایی خود دقت کنند.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات