پارس ناز پورتال

ساخت رستوران و مراکز تفریحی شناور روی آب

ساخت رستوران و مراکز تفریحی شناور روی آب

ساخت رستوران و مراکز تفریحی شناور روی آب 

با کمک فناوری به کار رفته در زیردریایی ها می توان مراکز تفریحی و رستورانی روی آب ها ساخت تا یک جاذبه گردشگری بسیار عالی برای مردم ایجاد شود. یک فضای زیبای شهری در پالم بیچ فلوریدا ساخته می‌شود. این میدان شناور بر روی آب با استفاده از فناوری ساخت زیردریایی ایجاد شده و شامل امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری مانند استخر، رستوران و میدان عمومی است.

 

پالم بیچ (Palm Beach) در فلوریدا میزبان یک میدان شناور بر روی آب خواهد بود. این پارک زیبا و مدرن توسط کارلو راتی آسوسیاتی (Carlo Ratti Associati) طراحی شده و از امکاناتی همچون استخر، رستوران، تالار کنفرانس، میدان عمومی و مزارع کشت هیدروپونیک برخوردار است. هیدروپونیک روش جدیدی از کشاورزی است که با نام کشت بدون خاک نیز شناخته می‌شود.ساخت رستوران و مراکز تفریحی شناور روی آب

هدف از این ساخت این میدان شناور بر روی آب استفاده از فضای خالی ساحل دریاچه ورث لاگون (Worth Lagoon) در غرب پالم بیچ به عنوان مجتمع‌های جدید و واحدهای مسکونی، فضایی برای انجام خریدهای جزئی و مکان‌های تفریحی است.ساخت رستوران و مراکز تفریحی شناور روی آباین میدان شناور بر روی آب به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا به راحتی و با آسودگی خاطر بر روی دریاچه قدم بزنند و از امکانات و زیبایی‌های آن لذت ببرند. پروژه مذکور با استفاده از فناوری به کار رفته در سیستم‌های زیردریایی و محفظه‌های هوای واکنشی ساخته می‌شود که امکان شناور بودن آن را فراهم می‌کند.

 

ساخت رستوران و مراکز تفریحی شناور روی آب

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب توجه این مکان، رستورانی است که در آن غذاهایی با روش هیدروپونیک، تولید و سرو می‌شود.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات