پارس ناز پورتال

اگر ریمیل ما خشک شد چکار کنیم؟

اگر ریمیل ما خشک شد چکار کنیم؟

اگر ریمیل ما خشک شد چکار کنیم؟ 

ریمیل جزء ثابت لوازم آرایش خانم ها است . و همیشه بانوان از ان استفاده میکنند . حتی اگر هم شما اهل آرایش حرفه ای و غلیظ نباشید حتما باید در آرایش صورت تان از ریمل استفاده کنید.ریمل ها انواع و اقسام بسیاری دارند،برخی از آنها بلند کننده مژه و برخی دیگر پر کننده هستند. برخی از انواع ریمل هم ریمل های دو رنگ هستند که نسبت به مابقی ریمل ها برتری دارند.

 

 

اگر شما هم می خواهید یک ریمل باکیفیت و عالی تهیه کنید باید هزینه بسیاری را صرف خرید ریمل کنید.

اگر ریمیل ما خشک شد چکار کنیم؟ریمل ها بعد از 3 الی 4 ماه استفاده، به دلیل اینکه دفعات بسیاری درب شان باز و بسته می شود، باید دور ریخته شوند. اما اگر شما ریملی که تازه خریداری کرده اید و استفاده زیادی از آن نکرده اید، خشک شده باشد با دو ترفند زیر می توانید ریمل خشک شده تانرا دوباره نو کنید.

 

 

روش اول برای رفع خشکی ریمل:اولین چیزی که می توانید برای رفع خشکی ریمل تان از آن استفاده کنید قطره های چشمی است. کافی است 2 تا 3 قطره چشمی را درون ریمل تان ریخته و آن را کامل تکان دهید تا مخلوط شود.

اگر ریمیل ما خشک شد چکار کنیم؟

دومین روشبازسازی ریمل خشک شده:دومین وسیله برای رفع خشکی ریمل، روغن زیتون است. کافی است 2 تا 3 قطره روغن زیتون را درون ریمل تان ریخت و آن را خوب تکان دهید. نکته قابل توجه این است که روغن زیتون یکی از بهترین تقویت کننده های مژه های تان هم است.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات