پارس ناز پورتال

دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیم

مجموعه : دکوراسیون

دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیم

دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیم

خانه های مدرن و امروزی با امکانات فوق العاده عالی ساخته میشوند و ما در این مطلب امکانات یکی از این خانه ها را به نمایش گذاشته ایم . به گزارش Wall Street Journal یک خانه‌ی هوشمند زیبا اخیرا در بازار املاک لندن عرضه شده است. از سیستم‌های امنیتی گرفته تا اسپیکرهای نصب شده در نقاط مختلف خانه، تقریبا همه چیز در این خانه از طریق یک گوشی‌ هوشمند یا تبلت قابل کنترل است.

 

معماری زیبای این خانه به هیچ‌وجه قربانی استفاده از فناوری نشده است. مالک این خانه در ارتباط با این موضوع می‌گوید: هدف من از بنای این خانه ایجاد فضایی دنج، راحت و خانوادگی البته مجهز به بهترین وسایل و مبلمان در سطح بهترین خانه‌های لندن بوده است.

 

این عمارت که 888 مترمربع زیربنا دارد در حوالی Hurlingham Park لندن واقع شده است و حتی درهای ورودی آن نیز از طریق تبلت یا گوشی هوشمند قابل کنترل هستند. در وبسایت معتبر Savills مبلغ 16 میلیون پوند معادل 26.8 میلیون دلار برای فروش این خانه در نظر گرفته شده است. در این پارک تنها 3 خانه وجود دارد که این خانه یکی از آنها است.

دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیمدرون این خانه کف‌پوشی چشم‌نواز و راه‌پله‌ای مارپیچی وجود دارد.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیمشومینه موجود در اتاق پذیرایی از طریق کنترل از راه دور روشن می‌شود.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیملوستری زیبا در اتاق غذاخوری مهمان‌ها توجه همه را به خود جلب می‌کند، نور لوسترها از راه دور قابل تنظیم است.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیمدر آشپزخانه همه چیز برق می‌زند. فریزر موجود در آشپزخانه نیز بطور هوشمند قابل کنترل است. صاحب خانه حتی از خارج خانه نیز می‌تواند آن را کنترل کند.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیمفضای خانه دلباز است و درهای بزرگی به سمت حیات خانه دارد.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیمدر تصویر زیر حیات خانه را مشاهده می‌کنید.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیمدر سمت دیگر آشپزخانه یک اتاق نشیمن دیگر قرار دارد.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیماتاق خواب اصلی نمای زیبایی به سمت پارک Hurlinghton دارد.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیمحمام بسیار زیبا طراحی شده است و یک تلویزیون با صفحه تخت روی یکی از دیوارها نصب شده است.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیمهمچنین یک سینمای خانگی شیک نیز در این خانه وجود دارد که از طریق آی‌پد یا گوشی هوشمند قابل کنترل است.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیماتاق ورزش درون این خانه امکانات تمرینی بسیار خوبی دارد.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیماستخر 12 متری این خانه را نیز در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. دمای آب و شرایط آن نیز بصورت هوشمند کنترل می‌شوند.
دکوراسیون خانه های هوشمند و مدرن را با هم ببینیم

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات