پارس ناز پورتال

دونالد ترامپ در یک فیلم پورن مشاهده شد

دونالد ترامپ در یک فیلم پورن مشاهده شد

دونالد ترامپ در یک فیلم پورن مشاهده شد 

وقتی چند وقت پیش رسوایی جنسی دونالد ترامپ افشا شد ضربه بزرگی به وی وارد آمد اما اکنون وی را در یک فیلم پورن مشاهده کرده اند. دونالد ترامپ، مرد جنجالی این روزهای آمریکا، یک مرتبه در یک فیلم پورن حضور داشته که در آن کفِ شامپاین را در یکی از خیابان‌های نیویورک بر روی یک لیموزین با برند “پلی بوی” پاشیده است.
دونالد ترامپ در یک فیلم پورن مشاهده شداین افشاگری پس از آن رخ داده که دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری‌خواه، در حمله‌ای کلامی به ملکه سابق زیبایی جهان او را “تنفر برانگیز” خطاب کرده و با اظهار نظر در مورد تاریخچه زندگی «آلیشیا ماچادو» جنجال انتخاباتی تازه‌ای در رسانه‌های آمریکا به راه انداخته است.

 

گفتنی است ویدیویی که از آن صحبت می‌شود، در سال 2000 منتشر شده و از نوع فیلم پورنوگرافیک فاقد روابطِ آشکار جنسی است. در این فیلم، دونالد ترامپ و چند همبازی‌اش، کفِ نوشیدنی الکلی شامپاین را در یکی از خیابان‌های نیویورک بر روی یک لیموزین با برند “پلی بوی” می‌پاشند.این فیلم از یکی از مغازه‌های فروش فیلم‌های بزرگسالان در شهر بوفالو تهیه شده است.
دونالد ترامپ در یک فیلم پورن مشاهده شدپست توییتری ترامپ علیه آلیشیا ماچادو و هیلاری کلینتون

 

خانم آلیشیا ماچادو از حامیان کمپین خانم کلینتون بوده که پیشتر به خاطر رفتار ناشایست دونالد ترامپ از او در زمان انتخابش به عنوان ملکه زیبایی جهان در دهه 90 از آقای ترامپ انتقاد کرده بود. از این رو، دونالد ترامپ در یک پست توییتری او را «تنفر برانگیز» خوانده و او را متهم به حضور در یک فیلم پورن کرده است.

 

[او پیش‌تر به رسانه‌ها گفته بود در دورانی که برنده مسابقه ملکه زیبایی جهان شده بود (۱۹۹۶)، ترامپ “ملکه خوکی” صدایش کرده بود و همچنین او را “ملکه خانه‌دار” خطاب کرده بود که می‌تواند طعنه‌ای نژادپرستانه با اشاره به لاتین‌تبار بودن خانم ماچادو باشد.]
دونالد ترامپ در یک فیلم پورن مشاهده شدآلیشیا ماچادو در سال 1996 به عنوان ملکه زیبایی جهان شناخته شد

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات