پارس ناز پورتال

دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینید

دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینید

دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینید 

کوه های سهند و سبلان در قسمت های شمال غربی ایران واقعا مکان های زیبایی را بوجود آورده اند که دره لیقوان یکی از این زیبایی ها می باشد. دره زیبای لیقوان با تمام کوچکی اش، نام بزرگی است. روستایی که اگرچه همیشه با پنیرهای قالبی ایرانی تداعی می شود، اما اگر به عنوان یک گردشگر وارد آن شوید جاذبه های بیشتری را می بینید که تمام ذهنیت تان را از این روستا، تغییر می دهد!

 

طبیعت زیبای لیقوان آنقدر غافلگیر کننده است که ممکن است مجبور شوید هر چند دقیقه یک بار به خودتان یادآوری کنید که خواب نمی بینید و اینجا گوشه ای از خاک سرزمین خودتان است! 

دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینیدتصاویر دره لیقوان

 

برای دیدن لیقوان باید به آذربایجان شرقی سفر کنید و در 36 کیلومتری جنوب تبریز این روستا را ببینید که در کنار رودخانه مهران رود و کوه های سر به فلک کشیده سهند جا خوش کرده است. جاده ارتباطی لیقوان- تبریز از مسیر «دروازه تهران» شهر تبریز شروع می شود و بعد از گذر از شهر باسمنج و روستاه های هروی (هربی) بیروق (بره) به روستای لیقوان می رسد.

 

یادتان باشد که دره لیقوان بین تمام دره های استان آذربایجان شرقی تنها جایی است كه امكان ارائه خدمات و پذیرایی از مسافران را دارد. دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینیدعکس دره لیقوان
دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینیدتصاویر روستای لیقوان
دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینیددره لیقوان در آذربایجان شرقی
دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینیدلیقوان تبریز
دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینیدروستای لیقوان
روستای لیقوان
دره زیبای لیقوان در تبریز را ببینید

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات