پارس ناز پورتال

خودروی جدید کادیلاک به نمایشگر OLED مجهز است

خودروی جدید کادیلاک به نمایشگر OLED مجهز است

خودروی جدید کادیلاک به نمایشگر OLED مجهز است 

خودروی جدید کادیلاک با ظاهری قدیمی و جدید تلفیق شده که نتیجه آن بسیار زیبا از آب در آمده است.صفحه نمایشگر جدید این خودرو از همه بیشتر خودنمایی می کند. شرکت کادیلاک که در خودرو سازی به رقابت های بی نظیری دست زده است این روزها به خوبی فعالیت هایش را بر روی امکانات رقابت طلب توسعه داده است

 

به طوری که قصد دارد به هر طریقی که شده، نظر حداکثری را به خود جلب کند. هم اکنون کادیلاک و رقبایش به شدت در حال کار کردن روی خودروهایشان هستند به طوری که  به نظر می رسد که رقابت بین خودرو سازان به چیزی فراتر از یک خودروی معمولی اما شیک تبدیل شده است.

 

این شرکت یک تصویر از کابین خودروی مفهومی جدیدش منتشر کرده که ویژگی بی نظیری در آن به چشم می آید. در داخل این کابین سه نمایشگر منحنی OLED روی داشبورد قرار دارد که به خوبی در تصاویر مشخص است. هر کدام از این نمایشگر ها نشان دهنده ی موضوع و اطلاعات خاصی هستند.

 

برای نمونه نمایشگری که روبروی راننده قرار دارد اطلاعاتی نظیر سرعت، وضعیت خودرو و غیره را به راننده نشان می دهد. نمایشگر های دیگر که به شکل واقعا زیبایی طراحی و ترکیب شده اند و در این خودرو بکار گرفته شده اند اطلاعاتی همچون سیستم رهیاب ماهواره ای و اطلاعات تلفن هوشمند را نشان می دهند

 

که البته احتمال می رود کارایی این نمایشگر ها چیزی بیش از اطلاعات به بیرون درز شده ی مذکور باشد.

خودروی جدید کادیلاک به نمایشگر OLED مجهز است

 کادیلاک مدعی است که تکنولوژی های استفاده شده در خودروی مفهومی جدیدش، با همکاری شرکت قدر ال جی، طرح ریزی و اجرا شده است و قرار است از فناوری های نوینی که ال جی ارائه داده از این به بعد در خودروهای کادیلاک استفاده شود.

 

اگر نگاهی به خودروهای اخیر این کمپانی بیندازید متوجه می شوید که کادیلاک به دنبال توسعه فناوری در خودرو هاست مثلا اخیرا کادیلاک از کلید های خازنی روی داشبورد استفاده کرده بود و در کنار آن سیستم اطلاع رسانی و سرگرمی VUE را هم در کنار آن فعال کرده بود که البته چندان مورد استقبال قرار نگرفت.

 

البته در مراسمات اخیر کادیلاک از یک تکنولوژی دوربین جانبی برای ضبط تصاویر آینه عقب با دید باز رونمایی کرده که معلوم نیست در کدامیک از خودروهایش قصد دارد آن را به طور حرفه ای بکار گیرد. به هر حال باید منتظر این باشیم که کادیلاک این خودروی مفهومی اش را در فستیوال سالانه‌‌ی Monterey Car Week در کالیفرنیا رونمایی کند

 

تا شاهد جزییات بیشتری در مورد این خودرو باشیم. در کنار این رونمایی باید منتظر اخبار رقبای کادیلاک هم باشیم چرا که لکسوس خودروی جدید LS را به زودی رونمایی می کند و با این کار خود بازار خودرو را کمی به تکاپو می اندازد.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات