پارس ناز پورتال

توده 5 کیلویی در شکم این خانم در بابل

توده 5 کیلویی در شکم این خانم در بابل

توده 5 کیلویی در شکم این خانم در بابل 

توده بسیار بزرگ 5 کیلویی از شکم یک زن در بابل با موفقیت خارج شد که خبرساز شد. توده ای با این حجم در شکم این خانم واقعا عجیب است. دکتر مهتاب زینال زاده، متخصص زنان و زایمان این مرکز و استاد دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه این بیمار با به افزایش سایز دور شکم همراه با درد به بیمارستان آیت ا… روحانی بابل مراجعه کرد،

 

گفت: با بررسی های انجام شده و تشخیص توده های تخمدانی، بیمار توسط تیم پزشکی این مرکز جراحی و توده تخمدانی به ابعاد 20 در 20 سانتیمتر و به وزن بیش از 5 کیلوگرم از شکم وی خارج شد.
توده 5 کیلویی در شکم این خانم در بابلبه گزارش پارس ناز دکتر زینال زاده افزود: این خانم اکنون به بخش منتقل شده و حال وی مساعد است.وی با بیان اینکه ایجاد کیست‌ معمولا در سنین باروری بسیار شایع است، گفت: کیست ها انواع مختلف دارند که بر اساس سن بیمار، شیوع آن متفاوت است و می توانند خوش خیم یا بدخیم باشد.
توده 5 کیلویی در شکم این خانم در بابلاین متخصص زنان افزود: بر اساس علائم، آزمایشات، نمای سونوگرافی و جواب پاتولوژی نوع کیست مشخص می شود.
توده 5 کیلویی در شکم این خانم در بابلدکتر زینال زاده با تاکید بر اینکه بانوان برای اطمینان از سلامت خود، حداقل سالی یک بار باید تحت معاینه قرار گیرند، از آنها خواست در صورت وجود هر نوع علائمی مبنی بر احسای توده، سنگینی، درد شکمی به متخصص مراجعه کنند تا بتوان در مراحل اولیه و به صورت زودرس، بیماری تشخیص و درمان مناسب انجام شود.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات