پارس ناز پورتال

تجاوز خواننده مشهور به دختر جوان جنجالی شد

تجاوز خواننده مشهور به دختر جوان جنجالی شد

تجاوز خواننده مشهور به دختر جوان جنجالی شد 

تجاوز افراد مرد مشهور همیشگی بوده است و هرچند وقت یکبار باید شاهد افتضاح های اخلاقی از سوی این افراد باشیم. دادستانی پاریس اعلام کرده که این خواننده مراکشی در بازداشت به سر برده است. طبق برنامه ریزی ها این خواننده مراکشی باید در روز ۲۹ اکتبر (امروز) در پاریس برنامه اجرا می کرد.

تجاوز خواننده مشهور به دختر جوان جنجالی شد

شبکه خبری «العربیه» با انتشاراین خبر اشاره کرده است که بازداشت او در شانزه لیزه پاریس در روز جهارشنبه روی داده است. منابع خبری فرانسه گفته اند که شاکی یک دختر فرانسوی ۲۰ ساله بوده است. دادستانی پاریس اعلام کرده که این خواننده مراکشی در بازداشت به سر برده است. طبق برنامه ریزی ها این خواننده مراکشی باید در روز ۲۹ اکتبر (امروز) در پاریس برنامه اجرا می کرد.

 

اتهام مطرح شده علیه لمجرد تجاوز جنسی است اما این برای نخستین باری نیست که اتهام های جنسی علیه او مطرح می شوند. نخستین بار گزارش العربیه درباره طرح اتهام جنسی علیه لمجرد در امریکا بود که در آن زمان با قید وثیقه آزاد شد. در ماه مه گذشته گزارش شده بود که یک زن جوان در امریکا او را متهم به ضرب و شتم و تجاوز پس از رفتن به سر قرار کرده بود. شکایت او در دادگاه عالی بروکلین مطرح شده بود.

 

العربیه اشاره می کند که در سال های اخیر لمجرد به خواننده ای مشهور در مراکش و خاورمیانه تبدیل شده است. تنها در سال ۲۰۱۵ میلادی یکی از آهنگ های او تحت عنوان «لمعالم» بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید و به اشتراک گذاری در یوتیوب ظرف مدت سه ماه داشت. این آهنگ رکورد میزان بازدید و مخاطبان از ترانه و آهنگ ها را شکست و سبب شد تا لمجرد از این نظر رکورد جهانی گینس را به نام خود ثبت کند.

تجاوز خواننده مشهور به دختر جوان جنجالی شد

این شبکه خبری اشاره می کند که بازداشت لمجرد خشم طرفداران مراکشی او را به همراه داشته است و آنان در دفاع از سعد لمجرد هشتگ ما همه سعد لمجرد هستیم را ایجاد کرده اند.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات