پارس ناز پورتال

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سال

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سال

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سال

برخی از عطرها را می توان برای همه فصل ها استفاده کرد. ما در این مطلب به شما بهترین عطرهای مردانه را معرفی می کنیم. اگر می خواهید به مصاحبه‌های کاری بروید و یا به یک مهمانی بروید که با افراد تازه‌ای ممکن است آشنا شوید، باید ظاهری آراسته و مرتب داشته باشید و همچنین خوشبو باشید.

 

اولین تاثیر روی دیگران همیشه باقی می ماند.عطرهای زیر به کمک تان می آیند.

 

ورساچه Versace

این عطر ترکیبی قوی از رایحه های سروکوهی، اسطوخودوس و سوسن است و در آن نشانه هایی از کهربا، ترخون و تنباکو دیده می شود.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سالپری الیس Perry Ellis

این عطر از رایحه های ترنج، طعم لیمو، پرتقال خونی، نارنگی، جوز هندی، دارچین، میخک و همچنین جعفری، گشنیز، اسطوخودوس، چوب سدر، چوب صندل و بلوط ساخته شده است.بوی آن اندکی تند است و البته 8 تا 10 ساعت هم دوام دارد.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول ساللاگوست lacoste

 این عطر از اسانس های ترنج، انگور فرنگی، نارنگی، برگ گوجه فرنگی، گل رز، فلفل، چوب صندل و نعناع هندی درست شده است.البته این عطر مناسب مهمانی های رسمی نیست.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سالپرادا لونا روسا اکستریم Prada Luna Rossa Extreme

این عطر از رایحه های ترنج، فلفل سیاه، گل لادن، سروکوهی، اسطوخودوس،کهربا و وانیل ساخته شده و 8 تا 10 ساعت دوام دارد.بهترین عطر برای روزهای پاییزی و البته سرد زمستانی است.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سالبوگارت پور هوم Bogart Pour Homme

بوگارت، عطری فوق العاده با رایحه تلخ و سرد است که از ترکیباتی چون اسطوخودوس، ترنج، شکوفه پرتقال، زنبق، دانه تونکا، نعناع هندی، گل رز، مشک، چوب بلوط و سدر ساخته شده است.این عطر بیش از 12 ساعت ماندگاری دارد.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سالمایکل جردن Michael Jordan

این عطر ترکیبی از رایحه های ترنج، اسطوخودوس، رازیانه، چای سبز، چرم کهنه، نعناع هندی، خزه سبز، چوب سدر، قهوه، کهربا و مشک است.بوی میوه و قهوه آن بر تمام بوهای دیگر غالب است. این عطر برای فصول سرد سال عالی و مناسب هر دو مهمانی های رسمی و غیررسمی است.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سالگرلن هبیت روژادو Guerlain Habit Rouge Eau de

این عطر ترکیبی از رایحه های پرتقال، لیموترش، ترنج، اقاقیای برزیلی، ریحان، نارنگی، گل رز، میخک صدپر، دارچین، چوب صندل سفید، سدر، نعناع هندی، وانیل، خزه درخت بلوط، لوبان، چرم و گل لادن است.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سالبولگاری من Bvlgari Man

این عطر حاوی رایحه های ادویه و ترشیجات، چرم کهنه، گل مریم، زنبق، لوبیای تونکا، چوب گایاک، بنزوئین است.بوی این عطر در لحظه اول همچون ادویه های تند و ترشی است و سپس به بویی شیرین متمایل می شود.دوام این عطر 7 تا 9 ساعت است. بهترین عطر برای گذراندن مهمانی های رومانتیک شبانه است.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سالکروم لجند Chrome Legend

کروم لجند، ترکیبی از رایحه های سیب سبز، چای، نارنج، لوبیا تونکا، کهربا، مشک، وتیور، چوب سدر و بلوط است.این عطر مناسب تمام روزهای فصل سال است و 8 تا 12 ساعت دوام دارد.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سالجین پل گلتی یر Jean Paul Gaultier

این عطر ترکیبی از رایحه های خوش نعناع، ترنج، هل، شکوفه پرتقال، اسطوخودوس، ادویه و ترشیجات، چوب سدر، وانیل، لوبیا تونکا و کهرباست.بوی نعناع دلپذیر آن بر تمام بوهای دیگر غالب است. این عطر برای فصل های سرد سال توصیه می شود. ماندگاری آن بیش از 12 ساعت است.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سالمیدنایت Midnight

این عطر حاوی ترکیباتی چون لیموترش، ترنج، گل مریم، زنبق دره، لوبیا تونکا، وانیل، چای سبز و بنزوئین است.این عطر برای تمام فصول سال و هر نوع مهمانی – رسمی یا غیررسمی- کاربرد دارد.

بهترین عطرهای مردانه برای تمام فصول سال

 

زندگی آنلاین

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات