پارس ناز پورتال

برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسید

برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسید

برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسید 

مردم دنیا از برخی نرم افزارها به دلیل کاربردی بودن آن ها استقبال بسیاری کرده اند. برخی از نرم افزارها را باید روی گوشی خود نصب داشته باشیم. تکنولوژی روز به روز پیشرفت می کند و امکانات و دسترسی های مختلفی را برای ما به ارمغان می آورد. شاید کاری که انجام آن در گذشته نه چندان دور برای ما سخت و زمان بر بود

 

اکنون در عرض چند دقیقه و یا حتی ثانیه میسر می شود. در این مطلب ما شما را با نرم افزارهایی آشنا می کنیم که جزء محبوب ترین های کاربران بوده اند. با ما همراه باشید.

 

Talking Encyclopedia for kids
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیدنرم افزاری عالی برای بچه ها تا با کشورهای مختلف،حیوانات،اعضای بدن انسان،آلات موسیقی، کارهای دستی در محیطی دوستانه و به صورت صوتی و تصویری آشنا شوند.

 

اندروید – ورژن 4.0.3 – مجانی

 

Kids place
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیدایت اپلیکیشن کنترل والدین بر کودکان را تهیه کنید و از آن برای نظارتی امن در محیط مجازی و جامعه دیجیتال در گوشی هوشمند خود استفاده کنید.

 

اندروید – هر سیستم عاملی – مجانی

 

Gboard
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیدبا این نرم افزار کیبوردی شما میتوانید مستقیما از کیبورد خود در گوگل جستجو کنید و نیازی به هیچ تغییر برنامه ای وجود ندارد و مستقیما از کیبرد خود عبارت مورد جستجو را ارسال می کنید.

 

آیفون/ آیپد – iOS 9. – مجانی

 

Firsr moms club (fmc)
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین اپلیکیشن مثل یک شبکه اجتماعی برای مادران کار می کند و آنها قادرند با اشتراک گذاری تجربیاتشان به یکدیگر کمک کنند

 

آیفون – ios 8 – مجانی
اندروید – سیستم عامل 4.0.3 – مجانی

 

My incredible body
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیدبا این اپلیکیشن می توانید سفری در مورد نحوه کارکرد سیستم های مختلف بدن داشته باشید و از میزان جریان خون، محوه عملکرد مغز، اتفاقاتی که بعد از قورت دادن عذا و هضم آن می افتد و …. مطلع شوید. این اپلیکیشن یک راهنمای سه بعدی در مورد بدن است که با تصاویر و ویدئو های که ارائه می دهد منبع اموزشی خوبی برای کودکان و حتی والدین آنها به شمار می رود.

 

آیفون/آیپد – ios 6 – پولی است
اندروید – نسخه 2.3 – پولی است
نسخه کامپیوتر – پولی است

 

Daily curiosity
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیدافرادی که به مطالعه دانستنی ها علاقه دارند حتما باید این اپلیکیشن را در گوشی خود داشته باشند .

 

آیفون /آیپد – ios 9 – مجانی
اندروید – نسخه 5 – مجانی

 

SHAREit
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین اپلیکیشین یک نرم افزار بین کنسولی است که به شما این امکان را می دهد تا مستقیما از طریق WiFi بتوانید فایل های با حجم بالا را بین سیستم عامل های اندروید، ویندوز، ios جا به جا کنید .

 

آیفون/آیپد – ios 7 – مجانی
اندروید – نسخه 2.2 – مجانی
نسخه ویندوز برای کامپیوتر و گوشی – مجانی

 

InShorts
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین اپلیکیشن تمام اخبار روز جهان را در 60 کلمه یا کمتر خلاصه می کند و در اختیار مخاطب قرار می دهد و از زبان هندی نیز پشتیبانی می کند .

 

آیفون/آیپد – ios 8 – مجانی
اندروید – همه نسخه ها – مجانی

 

Color switch
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیدیک بازی ساده و در عین حال دشوار برای برنده شدن . با بیش از 100 میلیون دانلود این بازی یکی از محبوب ترین بازی های جهان محسوب می شود. امتحانش کنید.

 

آیفون – ios7 – مجانی
اندروید – ورژن 3 – مجانی

 

Dropbox paper
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین اپلیکیشن یک مدیریت تیم است است که امکان جا به جایی سریع و انلاین مستندات بین اهضای تیم را می دهد و اعضای تیم می توانند به صورت انلاین مستندات را ویرایش کنند .

 

آیفون/آیپد – ios 9 – مجانی
اندروید – نسخه 4.4 – مجانی

 

Peak
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین اپلیکیشن در واقع باشگاه ورزشی مغز شما است. این اپلیکیشن با ورزش دادن به مغز شما باعث افزایش توانایی های ادراکی افراد می شود.

 

آیفون / آیپد – ios 8 – مجانی
اندروید – نسخه 4 – مجانی

 

Prisma
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین اپلیکیشن افکت های منحصربه فردی به تصاویر شما می دهند که نقاشی شما را شبیه نقاشی های هنرمندان برجسته ای مثل ون گوگ، پیکاسو می کند .

 

آیفون – ios 8 – مجانی
اندروید – نسخه 4.1 – مجانی

 

Swiftmoji
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین اپلیکیشن کیبورد با شناسایی اموجی مناسب برای متن شما به کاربران در انتخاب اموجی مناسب کمک می کند و در واقع وقتی تایپ می کنید این اپلیکیشن می تواند اموجی مناسب را برای شما حدس بزند .

 

آیفون – ios 9 – مجانی
اندروید – همه نسخه ها – مجانی

 

Tinycards
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین اپلیکیشن به حافظه و یاد گیری افراد کمک می کند برای مثال شما می تواند با این اپلیکیشن لغتهای مختلف از زبان های مختلف و یا موارد تاریخی یا جغرافیایی را به خوبی به خاطر بسپارید .

 

آیفون / آیپد – ios 8.2 مجانی

 

Camscanner
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین نرم افزار را همه کاربران باید در گوشی خود داشته باشند چرا که با این نرم افزار به سادگی قادر به اسکن و نگه داری اسناد در گوشی خود هستند.

 

آیفون – نسخه 8 – مجانی
اندروید – همه نسخه ها – مجانی
ویندوز فون 8 – مجانی

 

Yousician
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیداین اپلیکیشن برای یادگیری پیانو و گیتار بسیار مناسب است .

 

آیفون/ آیپد – ios 7.1 – مجانی
اندروید – نسخه 4.4 – مجانی

 

Verne : The Himalayas
برترین نرم افزارهای محبوب جهان را بشناسیدبا این اپلیکیشن می توایند به هیمالیا نوردی مثل یک یتی 500 فوتی بپردازید . در این اپلیکیشن اطلاعات مختلف در مورد هیمالیا و دیگر امکانات تعبیه شده است .

 

اندروید – نسخه 4.4 – مجانی

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات