پارس ناز پورتال

برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آینده

برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آینده

برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آینده 

خودروهای مفهومی معمولا نگاهی به آینده دارند و ظاهر و کارکرد آن ها با خودروهای امروزی متفاوت است. 7خودروی برتر امسال را در زیر خواهید دید. خودروسازان جهان پیوسته درحال حرکت به سمت ساخت خودروی های مفهومی با ظاهری زیبا هستند.با وجود اینکه خودروسازان جهان همواره در پی یافتن ایده ای نو برای طراحی کلی اتومبیل و طراحی داخلی ان هستند،

 

اما خودروهای مفهومی نیم نگاهی به آینده و تغییر در نوع حمل و نقل عمومی دارند. در ادامه مطلب با 7 اتومبیل عجیب سال 2016 تاکنون آشنا میشویم:

 

رولز رویس مفهومی ویژن 100 از جهات زیادی یک اتومبیل حیرت انگیز محسوب می شود؛ و قاعدتاً برخی ویژگی ها و امکانات عجیب مثل محفظه جعبه ای شکل دور چرخ ها را در خود دارد که هر بیننده ای را متعجب می کند.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهاز آن جایی که ایده ساخت این ماشین به طور کلی خودران است، طراحی داخلی آن از یک کاناپه دو نفره و یک تلویزیون بزرگ تشکیل شده است.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهتویوتا از یک اتومبیل جعبه ای شکل تمام برقی SUV خود که اصطلاحاً uBox نامیده می شود، رونمایی کرد. تویوتا معتقد است این اتومبیل برای آن دسته از کارآفرینان جوانی طراحی شده است که می خواهند در هر جا دفتر کار خود را همراه خود داشته باشند.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهصندلی های uBox برای ایجاد فضای بیشتر و کار کردن افراد به اطراف می چرخند. پنل های داخلی خودرو می توانند برای ایجاد تهویه یا درب خروج مجددا نصب شوند.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهشرکت اتومبیل سازی فارادی فیوچر از یک خودروی مفهومی جالب توجه در نمایشگاه مصرف کنندگان برقی در ژانویه گذشته رونمایی کرد. این خودرو تا حدی شبیه ماشین های مسابقه ای است و کمی هم به ماشین بت من شباهت دارد اما شرکت قصد تولید انبوه آن را ندارد .
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهطراحی داخلی این اتومبیل به هیچ وجه شبیه یک خودروی تولیدی نیست. این اتومبیل یک کابین با جایگاه نشستن در زاویه 45 درجه دارد و یک فرمان زیبا که شما را به یاد اتومبیل های مسابقه ای می اندازد.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهخودروی مفهومی مک لارن مدل 675lt jvckenwood هم از یک فرمان عجیب برخوردار است که بیشتر شبیه دسته های بازی های رایانه ای است. این خودرو همچنین از دوربین هایی بهره می برد که در محل آینه های عقب جاسازی شده اند.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آینده
این اتومبیل مثل تمام مدل های مک لارن ظاهری بی نظیر و زیبا دارد.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهاگر تا به حال پیش خود فکر کرده اید که ماشینی داشته باشید تا بدون دردسر تخته برد بلند شما در آن جا شود، بهترین گزینه برای شما خرید یک اتومبیل مفهومی آئودی آنلاین است. چرا که یک تخته برد در فضای سپر جاسازی شده است که هر گاه شما به استفاده از آن نیاز داشته باشید، می توانید از ان استفاده کنید.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهاین خودروی مفهومی همچنین یک سیستم سرگرم کننده جالب دارد که می تواند بهترین و سریعترین مسیر را اگر خواهان استفاده از تخته برد هستید، نشان دهد. از دیگر امکانات این اتومبیل زیبا می توان به یافتن بهترین پارکینگ برای پارک کردن ماشین اشاره کرد که همه ی این آپشن ها ما را متقاعد می کند که یکی از بهترین ماشین های مفهومی دنیا را شاهد هستیم. 
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهتویوتا از اتومبیل مفهومی خود که تماما از چوب ساخته شده است در ماه آوریل رونمایی کرد. این اتومبیل از 86 قطعه دست ساز تشکیل شده و در ساخت آن از تکنیکی به نام اوکوریاری استفاده شده است که به معنای اتصال همه قسمت ها توسط بست به یکدیگر است و در آن از میخ استفاده نشده است.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهاین خودرو علی القاعده می تواند حرکت کند اما مجوز تردد در خیابانها را به خاطر ساختار چوبی خود ندارد. داشبوردی در جلوی صندلی سرنشینان وجود دارد که شما را به دوران گذشته می برد.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهآخرین اتومبیل مورد بحث، یک جیپ FC150 مفهومی است که تقریباً ترکیبی از طراحی جدید و قدیمی به شمار می رود.اگرچه ظاهر آن شبیه اتوبوس های مدرسه قدیمی است اما از لاستیکهای یک رنگلر 2005 در آن استفاده شده است که این خودرو را برای انجام مسابقات آف رود ایده آل می کند. 
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آیندهاین ماشین مفهومی از روکش های صندکی وینیلی و یک قطب نمای انالوگ و سقفی که برای شکار اردک مناسب است، بهره می برد.
برترین خودروهای مفهومی با نگاهی به آینده

 

برترین ها

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات