پارس ناز پورتال

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکس

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکس

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکس 

وقتی صحبت از سرعت و مسابقه به میان آید حتما یاد می کنیم از خودروهای فرمول یک در پیست های مسابقه که با سرعت بالا می تازند. شاید تلاش زیاد برای دست‌یابی به سرعت و کارایی بالا منجر به خلق خودرویی با ظاهر عجیب‌وغریب شود اما برخی نمونه‌های برجسته نیز با ظاهر زیبا وجود دارند. در این لیست 12 خودروی مسابقه‌ای تک سرنشینه با ظاهری زیبا را به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم.

 

مک لارن MP4/4

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکساین خودرو از سال 1988 مورد استفاده قرار گرفت و یکی از مسلط‌ترین خودروهای تاریخ فرمول یک است. همچنین ظاهر زیبای این خودرو با تبلیغات معروف سفید و قرمز مارلبرو نمره بالایی دریافت می‌کند.

 

جردن 191

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکساین خودروی زیبا سریع‌ترین مدل نبوده اما ظاهری باورنکردنی مخصوصاً با رنگ سبز داشته و میشائیل شوماخر با راندنش در گرندپری 1991 بلژیک آن را به همگان معرفی کرد.

 

مرسدس بنز W196

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکسدر هر دو حالت “تایپ مونزا” و استاندارد،W196 ظاهر فریبنده‌ای داشته و همچنین به‌طور دیوانه‌واری سریع است. این خودرو در سال 1954 و 1955 از 12 مسابقه فرمول یک 9 تا را برنده شد!

 

مزراتی 250F

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکساین خودروی برجسته در خلال سال‌های 1954 تا 1960 در مسابقات شرکت کرده است. این خودرو با رانندگی قهرمانانی چون خوان مانوئل فانجیو 8 پیروزی را به دست آورده و چندین دهه به عنوان زیباترین خودروی مسابقه‌ای شناخته می‌شده است.

 

رینارد 96I

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکساین خودرو در سری مسابقات خودروهای تک سرنشینه کارت 1996 شرکت کرده است. به گزارش پارس ناز ارینارد در لباس قرمزرنگ خود بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

 

سوپر فرمول Dallara SF14

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکسیکی از خودروهای کمتر شناخته شده‌ی این لیست Dallara SF14 است که در سری مسابقات سوپر فرمول ژاپن مسابقه داده است. ظاهری و کارایی شبیه یک خودروی فرمول یک به همراه طراحی هوشمندانه‌ی دماغه نمایی جذاب را به ارمغان آورده است.

 

فراری 156

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکسجای تعجبی ندارد که نسخه‌ی با دماغه‌ی کوسه بسیار مشهور است. این خودرو بین سال‌های 1961 تا 1963 در مسابقات فرمول یک شرکت کرده و عناوین مختلفی را نیز به دست آورده است.

 

لوتوس 49

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکسدر مقایسه با خودروهای فرمول یک کنونی، لوتوس 49 ساده و صیقلی به نظر می‌رسد. خودروی اصلی از رنگ‌بندی سبز و زرد و پیشرانه کثورت DFV سود می‌برد.49 به‌طور باورنکردنی‌ای سریع بود.

 

Dallara GP2/08

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکساین خودرو در سه فصل از مسابقات حضور یافت. GP2/08 دارای ظاهری گیرا، خونسرد و زیبا به همراه بال استخوانی و کم ارتفاع جلو و بال پهن‌تر عقب بود.

 

فراری F2004

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکساین خودرو یکی از موفق‌ترین مدل‌ها در تاریخ مسابقات فرمول یک است و مایکل شوماخر و فراری به آسانی قهرمانی را از آنِ خود می‌کردند.به گزارش پارس ناز  خطوط مرتب، لباسی به رنگ قرمز روشن و موفقیتی باورنکردنی از این خودرو نمونه‌ای اسطوره‌ای ساخته‌اند.

 

Mygale M12-SJ (2013)

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکسنسبت به دیگر خودروها این یکی کمی غیرعادی است. اولین بار این خودرو با حضور در مسابقات قهرمانی فرمول فورد بال‌ها و آئرودینامیک را به این سری مسابقات وارد کرد. این تغییرات مؤثر بود اما بیش از هر چیزی نمایی با ابهت و سریع را به خودرو اعطا کرده بود.

 

Eagle Mk1

برترین خودروهای فرمول یک مسابقه ای +عکسیک خودروی گیج‌کننده از دهه 60 میلادی که دارای ظاهری گیرا و رنگ‌آمیزی عالی آبی تیره و سفید بود. این خودرو تنها یک مسابقه فرمول یک را برنده شده است.

 

سایت پدال

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات