پارس ناز پورتال

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

وقتی پای گیم های اندرویدی به میان آید متوجه می شویم که با بازی های زیادی روبرو هستیم از معروف ترین کمپانی های بازی سازی که انواع مدل های بازی را می سازند. بازی Temple Run ( تمپل ران ) یکی از محبوب ترین بازی های تاریخ اندروید است. مسلما بیشتر شما قبلا این بازی را امتحان کرده اید.

 

با این حال حتی اگر عاشقش هم باشید اما به بلطف طبیعت تکرار شونده اش بعد از مدتی خسته کننده می شود. اما برای شمایی که عاشق این سبک بازی ها هستید خبر خوبی دارم، انتخاب های دیگری هم برایتان وجود دارد. در ادامه می خواهم بهترین بازی های سبک تمپل ران در اندروید را به شما معرفی کنم.

 

Alto’s Adventure

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

بازی Alto’s Adventure در سال ۲۱۶ عرضه شد و خیلی هم موفق بود. فضای بازی دو بعدی است و تا بی نهایت ادامه دارد ( تا وقتی ببازید ) در طول مسیر سکه جمع می کنید، از روی موانع و دره ها می پرید و گله ی خود را که پراکنده شده جمع می کنید. گرافیک بازی ساده اما تاثیر گذار است

 

و مکانیزمش نیز آنقدر ساده است که سریع می آموزیدش. می توانید هنگام پرش ها حرکات نمایشی انجام دهید و همچنین اهدافی برایتان تعریف می شود که باید آنها را بدست بیاورید. دستیابی به مدارج بالا در این بازی نیز نیازمند پول است مانند بسیاری از بازی های تمپل ران به اصطلاح فریمیوم است اما به هر حال از آن لذت خواهید برد.

 

Despicable Me (Minion Rush )

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

Despicable Me یک بازی سبک رانر کامل است. در بازی از دید سوم شخص کلاسیک استفاده شده و هنگام دویدن به اطراف از شخصیت مینیون استفاده می کنید. باید از برخورد به موانع جلوگیری کنید، با غول های مراحل بجنگید و آیتم جمع آوری کنید. محیط بازی بر اساس فیلم های شناخته شده طراحی شده.

 

این یعنی بازی رنگارنگ و با نشاط است. کودکان عاشق این بازی هستند و می توان آن را به عنوان یک گزینه مناسب به والدین توصیه کرد. این بازی نیز فرمیوم است یعنی برای باز کردن ویژگی های خاص آن باید هزینه پرداخت کرد با این حال امتحانش ضرری ندارد و لذت خواهید برد.

 

Into the Dead

گیم های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند Into the Dead یکی دیگر از بازی های سبک تمپل ران است اما با ویژگی هایی متفاوت. در این عنوان از میان دسته های بی پایان زامبی هایی که سعی می کنند به دام بیاندازندتان برای نجات جانتان می دوید. با انواع و اقسام اسلحه ها باید به دفاع از خود بپردازید و وظیفه تان این است که تا جای ممکن زنده بمانید.

 

گرفیک بازی فضا را به حالتی شبه گونه درآورده و در کل بازی تبدیل به تجربه ای لذت بخش شده. اهداف و وظایفی نیز در طول بازی برایتان در نظر گرفته می شود که باید به آنها دست پیدا کنید. این بازی کاملا شبیه تمپل ران نیست اما می تواند به همان اندازه سرگرم کننده باشد.

 

Jetpack Joyride

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

Jetpack Joyride یکی از محبوبترین بازی های بی انتهایی است که در حال حاضر موجود است. در این بازی نقش شخصیتی به نام بری را بازی می کنید. بری همانطور که از نام بازی پیداست یک جت پک دارد. هدف بازی این است که با بری و جت پکش در حالی که از موانع عبور می کنید،

 

آدم بد ها را می کشید و سکه جمع می کنید تا جایی که ممکن است دور بروید. با سکه هایی که جمع می کنید می توانید بعدها ابزار، ماشین ها و حتی نیروهای جدید بخرید. از ویژگی های این بازی تک لمسی بودنش است که بازی کردنش در مکان هایی مانند مترو را رحت کرده. بازی Jetpack Joyride کاملا شبیه بازی تمپل ران نیست اما به همان اندازه می توانید از آن لذت ببرید.

 

Smash Hit

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

زاویه دیدتان در این بازی اول شخص است و با پرتاب توپ های آهنی به طرف قاب های شیشه ای از ضربه خوردن جلوگیری می کنید. ماجرا از این قرار است که تعداد توپ هایی که برای پرتاب کردن دارید دو برابر کل عمرتان است بنابراین باید مواظب باشید که کی و کجا ای توپ ها را ارسال می کنید.

 

به گزارش پارس ناز از دیگر ویژگی های این بازی حالتی مولتی پلیر آنلاین و ذخیره بازی است. Smash Hit خیلی زیبا ساخته شده و مانند بازی تمپل را همچنان پرطرفدار است.

 

Sonic Dash یک و دو

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

Sonic Dash یک و دو کامل حالت تمپل ران را دارد که شخصیت اصلی اشن همان سونیک آبی رنگ محبوب است. در این بازی دقیقا همان کارهایی را می کنید که در نسخه ویدئویی کلاسیکش انجام می دادید. کارهایی مانند جمع آوری سکه، گذر از موانع و شکست دادن دکتر Robotnik.

 

فقط به جای اینکه بازی مرحله ای پیش برود سبک دوندگی بی نهایت دارد و وقایع در طول این دویدن اتفاق می افتد. به غیر از سونیک با چهار شخصیت دیگر نیز می توانید این بازی را انجام دهید.

 

Subway Surfers

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

Subway Surfers یکی از محبوبترین بازی های سبک تمپل ران است. حتی می توان گفت این بازی به همان اندازه تمپل ران محبوب است. Subway Surfers مقداری از همه چیز دارد. روی قطارها می پرید، با جت پک پرواز می کنید، هاوربرد سواری می کنید و البته از موانع جا خالی می دهید

 

و از دست آدم بد داستان که دنبالتان است فرار می کنید. Subway Surfers بازی است ساده با گرافیکی رنگارنگ و می توان گفت مناسب کودکان هم است.

 

Supersonic HD

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

از ویژگی های Supersonic HD گرافیک ساده، گیم پلی سخت و افزایش قدرت هایی است که برای دریافتشان مجبور نیستید پول واقعی بپردازید. در این بازی در یک تونل در حال حرکت هستید و باید زمانی که برایتان تعیین شده را نگه دارید. آیتم هایی در بین راه هست

 

که با برداشتنشان امتیازتان افزایش می یابد همچنین موانعی وجود دارد که برای جلو رفتن باید از انها جا خالی دهید. شاید کمی بازیش سخت باشد اما مطمئن باشید برایتان لذت بخش خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های جذاب این بازی آن است که می توانید موسیقی خودتان را به بازی اضافه کنید تا فضا را هم بر اساس همان آهنگ برایتان ایجاد کند.

 

Yodo1 Games

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

Yodo1 Games مجموعه ای از بازی های سبک تمپل ران است. شاید همین حالا هم نام عنوان های بزرگشان مانند Crossy Road و Rodeo Stampede را شنیده باشید اما آنها عنوان هایی مانند Looty Dungeon و Rooms of Doom را نیز دارند که به همین اندازه عالی هستند. تمام بازی های آنها احساس و ظاهری یکسان دارند بنابراین وقتی آنها را بازی می کنید می دانید برای این مجموعه است.

 

Zombie Highway 2

بازی های تمپل ران اندویدی که محبوب هستند

Zombie Highway 2 یکی دیگر از بازی های سبک دوندگی بی نهایت است که در آن با ماشین خود در بزرگ راهی بی پایان باید با زامبی ها مبارزه کنید. زامبی ها از قسمت های مختلف جاده روی ماشین شما می پرند و سعی می کنند آن را چپ کنند. برای دفع آنها می توانید از موانعی که بر سر راه وجود دارد

 

و اسلحه هایی که در دسترستان است استفاده کنید. می توانید ماشینی که سوارید را خود انتخاب کنید، با امتیاز هایی که جمع می کنید نیروهای خود را تقویت کنید و لیست وظایفی که بازی برایتان تعریف کرده را کامل کنید. بازی جالبی است و می تواند حداقل برای مدتی حسابی سرگرمتان کند.

 

بدونیم

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات