پارس ناز پورتال

در اولین قرار با یک مرد چگونه رفتار کنیم

در اولین قرار با یک مرد چگونه رفتار کنیم

در اولین قرار با یک مرد چگونه رفتار کنیم

اولین قرارها همیشه با کمی اظطراب همراه هستند . مردان شاید کمی خونسردتر باشند اما خانم ها غالبا بیشتر مظطرب میگردند . حرف زدن در اولین قرار می تواند یک اتفاق دلهره آور باشد به خصوص اگر شما فردی خجالتی باشید.

 

شما می خواهید که یک احساس خوب ایجاد کنید اما نمی خواهید حرف یا رفتار نادرستی بزنید. یک نکته مهم این است که شما در مورد اتفاقات روز آگاهی داشته باشید، این موضوع کمک می کند که همیشه حرفی برای گفتن داشته باشید.

 

مراحل

1 آرام باشید.

زمانی که عصبی هستیم، حرف زدنمان نیز سریع تر می شود و هرقدر حرف زدن سریع تر باشد، احتمال گفتن حرف هایی که نباید گفته شود نیز بیشتر می شود. قبل از قرارتان یک فیلم خنده دار و یا چند کلیپ بامزه ببینید، این کار به شما کمک می کند که راحت تر بخندید و ترس تان نیز کمتر شود.

 

2 یاد بگیرید که آغاز کننده گفتگو باشید.

در مورد تیم ورزشی مورد علاقه اش حرف بزنید، در مورد مکان هایی که سفر کرده اید حرف بزنید و یا جاهای دیدنی که رفته اید مثل موزه یا پارک و از او بپرسید که تا به حال آنجا بوده است؟

 

3 نشان بدهید که به حرف هایی که او می زند، توجه می کنید.

مردان به نشانه های بصری که زنان برایشان می فرستند، توجه می کنند! مثل اینکه هنگامی که او در حال صحبت کردن است، سر خود را تکان دهید و یا کمی به جلو خم شوید.

4 از سوال هایی که مربوط به امور مالی او می شود، اجتناب کنید.

مثل اینکه چه مدل ماشینی دارد و یا چقدر درآمد دارد و چقدر را پس انداز می کند و …. این سوال ها مربوط به قرار اول نمی شوند!

 

5 از موضوعات منفی و بحث انگیز اجتناب کنید.

مثل مشکلات و سختی های زندگی، مشکلات خانوادگی و یا انتظاراتش از رابطه.

 

6 اجازه دهید با حرف هایش شما را تحت تاثیر قرار دهد

و تا جایی که می توانید برای رسیدن به او، به حرفهایش مثل یک شنونده خوب گوش کنید.

 

منبع: gyrusclinic.com

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات