پارس ناز پورتال

اوباش در جنوب تهران درگیری خونین داشتند

اوباش در جنوب تهران درگیری خونین داشتند

اوباش در جنوب تهران درگیری خونین داشتند 

اراذل و اوباش در منطقه جنوب تهران در سیزده آبان با هم درگیری خونینی داشتند و سپس متواری شدند اما در انتها بوسیله پلیس شناسایی شدند. 

 

چهار شرور که پس از ایجاد درگیری و تخریب اموال عمومی و خصوصی در محدوده سیزده آبان تهران به یکی از روستاهای اطراف شهر تهران متواری شده بودند، دستگیر شدند.

 

با شکایت تنی چند از شهروندان ساکن محدوده سیزده آبان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری میان اراذل و اوباش این محدوده و تخریب اموال عمومی و خصوصی، تیمی از ماموران کلانتری ۱۶۸ به محل اعزام شدند.

 

پیش از رسیدن ماموران به محل این اشرار که چهار نفر بودند از محل گریختند و متعاقبا ماموران کلانتری از شاهدان عینی و ناظران در محل مشخصات چهره و ضعیت ظاهری متهمان را به دست آوردند و تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

 

پس از چند روز تحقیقات و تعقیب و گریز و بررسی سوابق متهمان هر چهار نفر شناسایی شده و متعاقبا مشخص شد که این چهار شرور پس از عربده کشی و ایراد خسارت به اموال عمومی و خصوصی به یکی از روستاهای اطراف شهر تهران متواری شده اند در یک خانه مجردی مخفی هستند.

 

با هماهنگی های انجام شده از سوی مقام قضایی دستور ورود به مخفیگاه متهمان صادر و در یک عملیات ضربتی هر چهار متهم به همراه یک زن که همدست آنها و مالک خانه مذکور بود نیز دستگیر و پس از انتقال به کلانتری ۱۶۸ تحت بازجویی قرار گرفتند که طی آن به جرم خود مبنی بر شرارت، عربده کشی، ایجاد درگیری و تخریب اموال عمومی و خصوصی اعتراف کردند.

 

گفتنی است، همه متهمان پس از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل شدند.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات